Santander Bank Polska – zyskaj do 280 zł premii!

Santander Bank Polska
Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest kolejnym bankiem, dzięki któremu możemy zyskać dodatkowe pieniądze.
Jeżeli więc przyda Ci się ekstra gotówka, warto zapoznać się z tą promocją. Zyskać można aż do 280 zł premii, a warunki jej uzyskania są bardzo przystępne

Santander Bank Polska – kto może uzyskać 200 zł?

Podobnie jak w przypadku innych tego typu promocji nowe konto założyć może jedynie osoba, która jest pełnoletnia, posiada obywatelstwo polskie i pełną zdolność do czynienia zdolności prawnych. Wniosek o konto osobiste w banku Santander należy wypełnić za pomocą tego linku.

provema rynek finansowy

 

Premię w wysokości 200 zł bank oferuje za przelew na konto wynagrodzenia, renty, emerytury lub świadczenia ZUS/ KRUS w kwocie minimum 1000 zł.

Jak zyskać 80 zł?

Warunkiem uzyskania 80 zł jest polecenie promocji drugiej osobie. Aby to zrobić, należy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować kod polecającego w zakładce Oferta Banku, a następnie przekazać kod znajomemu.

Osoba, której chcemy polecić konto musi założyć rachunek osobisty w banku Santander w jeden z możliwych wariantów: w placówce, telefonicznie lub przez Internet. Podczas wypełniania formularza o konto musi podać uzyskany od nas kod polecający. Następnie, po założeniu konta, musi zalogować się bankowości internetowej Santander, zapłacić kartą debetową albo mobilną BLIKiem na kwotę minimum 300 zł.

Po spełnieniu warunków promocji osoby Polecający i Polecony otrzymują od banku nagrody.

Dodatkowe korzyści

Co jeszcze daje nam korzystanie z konta w banku Santander?

  • 2,7% na koncie oszczędnościowym – do 29 czerwca 2019 można skorzystać z podwyższonego oprocentowania w banku, a za wpłaty i wypłaty pieniędzy nie traci się odsetek.
  • Do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki – opłacając swoje rachunki z Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska możemy zyskać nawet do 1% zwrotu miesięcznie (czyli 25 zł), co oznacza, nawet do 300 zł rocznie.

Konto w banku Santander jest darmowe!

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałe,
  • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express ELIXIR lub Blue Cash w Santander online,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Santander Bank Polska oraz w bankomatach innych sieci przy korzystaniu z BLIK,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą z włączonym Pakietem wielowalutowym,
  • 0 zł za prowadzenie karty do konta, jeżeli zapłacimy nią 5 razy w miesiącu.

Dodatkowo…

  • Nowoczesna bankowość internetowa i aplikacja mobilna, która została nagrodzona nagrodą Mobile Trends Awards.
  • Płacisz i kupujesz jak chcesz za pomocą karty Mastercard lub Visa, telefonem dzięki aplikacji Santander mobile i karcie mobilnej. Telefonem można również dodać karty do portfela mobilnego Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass, Visa Checkout.

Aby poznać inne promocje, zerknij na naszą stronę Zarabiaj na bankach

Polecane produkty

opoqa.pl

Opoqa Finance to firma, podchodząca do pożyczek w inny sposób. Większość pożyczkodawców prosi swoich klientów o dokonanie symulacji długu przed złożeniem wniosku pożyczkowego. Opoqa Finance proponuje klientowi odwrotny sposób postępowania – wypełniasz wniosek, weryfikujesz swoją historię bankową, a pożyczkodawca na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji zwraca Ci informację o tym jakie […]

Provident

Provident to klasyka wśród polskich pożyczkodawców. Firma istnieje już 21 lat – od 1997 roku. Oferuje kilka rodzajów produktów (zarówno pożyczki, jak i pakiety ubezpieczeniowe). Provident to dobra alternatywa dla pożyczek i niskich kredytów bankowych. Sprawdź na czym polega pożyczka w Providencie Provident – Informacje ogólne Provident oferuje zarówno pożyczki […]