Odbierz 200 zł na zakupy w sklepach H&M

200 zł na zakupy w sklepach H&M

Odbierz 200 zł na zakupy w sklepach H&M dzięki nowej oferty banku BNP Paribas.
Biorąc udział w promocji Otwartej na eŚwiat nowi klienci banku mogą zyskać 200 zł na zakupy w sklepach H&M.

Jak wziąć udział w promocji?

Promocja organizowana jest dla nowych klientów banku BNP Paribas (szczegóły znajdziesz w naszym poprzednim wpisie). Aby wziąć w niej udział, wystarczy kliknąć w poniższy przycisk:

Do kiedy można wziąć udział w promocji?

Jak podaje strona banku do promocji można przystąpić do 31.07.2019 r., jednak nie dłużej niż do osiągnięcia 1000 rejestracji. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona!

200 zł na zakupy w sklepach H&M – co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj za pomocą tego linku. Rejestracji należy dokonać do 31.07.2019 r.

Następnie należy zawrzeć Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj do 14.08.2019 r.

Ostatnim krokiem jest dokonanie aktywacji aplikacji mobilnej Gomobile do 31.08.2019 r., a w następnym miesiącu wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą o wartości min. 300 zł.

E-kartę upominkową o wartości 200 zł do wykorzystania w H&M otrzymasz do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki.

Dokładny regulamin korzystania z e-kart upominkowych firmy H&M znajdziesz TU.

Aby być na bieżąco, śledź naszą stronę Zarabiaj na bankach

Polecane produkty

Doskonała wiadomość dla osób od dłuższego czasu ubiegających się o pożyczkę. Nowy serwis PożyczkaCity wychodzi na wprost wymaganiom swoich klientów, oferując im uzyskanie szybkiej pożyczki online bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu. Sprawdź na jakich warunkach można ubiegać się o kredyt. Pożyczka City – atrakcyjna chwilówka dla zabieganych PożyczkaCity […]

W lipcu Ratkomat dla firm zwiększył wymiar pożyczki z 10 000 aż do 20 000 zł! Sprawdź szczegóły. Ratkomat dla firm – Większy wymiar pożyczki Ratkomat dla firm zwiększył maksymalny wymiar pożyczki o 10 000 zł. Pieniądze można pożyczać na okres od 1 do 36 miesięcy. Jest to bardzo dobra […]