Czy zapłacimy tylko prowizję?

Czy zapłacimy tylko prowizję

Jeżeli będziemy sprawdzali, jak wysoką pożyczkę możemy zaciągnąć i jaki możemy mieć okres jej spłaty, to od razu będziemy otrzymywali wszystkie niezbędne informacje odnośnie tego, jaki będzie całkowity koszt zaciągnięcia przez nas takiej pożyczki. To oznacza, że od razu też będziemy mieli informację, czy zapłacimy tylko prowizję. 

Prowizja dla pierwszych klientów

Jeśli po raz pierwszy korzystamy z możliwości zaciągnięcia pożyczki pozabankowej, to może się okazać, że zamiast odsetek od wysokości pożyczki i marży, będziemy mieli do zapłaty tylko prowizję.

Jest to z pewnością dobra wiadomość, bo oznacza to, że koszt zaciągnięcia takiej chwilówki, będzie się mieścił w kilku złotych, a co więcej, ta kwota będzie taka sama, bez względu na wysokość takiej pożyczki. To oznacza, że będziemy musieli oddać tylko o kilka złotych więcej, niż zaciągnęliśmy.

Dla starych klientów także?

Czasami okazuje się, że starzy klienci także mają możliwość zapłacić tylko prowizję od zaciągniętej pożyczki. Muszą jednak pilnować, aby nie pożyczać więcej, niż ustalona kwota i żeby oddać ją w wyznaczonym terminie. To właśnie oznacza, że można płacić samą prowizję nawet wtedy, jeśli bierze się taką pożyczkę już któryś raz.

Wszystko mamy możliwość sprawdzić wcześniej, zanim jeszcze wypełnimy formularz o przyznanie takiej pożyczki. A to oznacza, że na spokojnie będziemy mogli zdecydować, czy właśnie ta oferta będzie tą najlepszą dla nas, tą która spełni wszystkie nasze oczekiwania i jednocześnie nie będzie nas wiele kosztowała.