200 zł na karcie paliwowej z BGŻ BNP Paribas w promocji kart kredytowych

BGŻ PNP PARIBAS
Źródło: BGŻ BNP Paribas

Z kartą kredytową Mastercard i bankiem BGŻ BNP Paribas możesz zyskać nawet 200 zł na karcie paliwowej BP! Taka promocja z pewnością przyda się w okresie letnim. Jeżeli szukasz karty kredytowej  i jesteś klientem banku BGŻ BNP Paribas – przyjrzyj się tej promocji i decyduj szybko, bo liczba nagród jest ograniczona!

BGŻ BNP Paribas – z kartą kredytową zyskaj 200 zł na karcie paliwowej BP!

Aby wziąć udział w promocji należy być osobą, która nigdy wcześniej nie posiadała umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas. Do promocji są za to dopuszczone osoby, które posiadały w banku inne produkty.

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard w programie mamBonus na dedykowanej stronie promocji. Jeżeli otrzymamy kartę – będziemy musieli w ciągu 2 miesięcy od dnia podpisania umowy spełnić warunki promocji.

bgż bnp paribas rynek finansowy

Jakie są warunki promocji?

Aby załapać się na kartę paliwową, należy wydać 2000 zł za pośrednictwem transakcji kartą, w terminie wspomnianym wyżej. Bank zalicza do konkursowych transakcji wypłaty z bankomatu. Musimy jednak uważać, ponieważ transakcje gotówkowe (w tym wypłata z bankomatu) nie są objęte okresem bezodsetkowym. A więc zapłacimy odsetki od wybranej kwoty.

Dodatkowo, naliczona zostanie opłata w wysokości 3,5 zł w bankomatach BGŻ BNP Paribas, a w innych bankomatach – 4,9% wartości transakcji – minimalnie 10 zł.

Jeżeli warunki promocji zostaną spełnione – karta paliwowa zostanie wysłana pocztą, maksymalnie do końca listopada.

Gdzie jest haczyk i jak go obejść?

Liczba kart w promocji to 2000 sztuk. Dlatego jeżeli rozważasz założenie karty, tylko ze względu na konkurs – monitoruj stronę https://mambonus.pl/regulaminy . Według regulaminu promocji, jeżeli pula kart objętych promocją się wyczerpie – bank poinformuje o tym na powyższej stronie.

Koszt karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa, o której mowa w promocji, będzie nas kosztowała 72zł rocznie, chyba że wydamy:

– 500 zł w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych  (Karta Mastercard Standard)
– 1000 zł w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych (Karta Mastercard Gold)

UWAGA! Opłaty można uniknąć jedynie w pierwszym roku posiadania karty.

MamBonus – dodatkowy program lojalnościowy

MamBonus to program lojalnościowy, przygotowany dla klientów banku BGŻ BNP Paribas. Jeżeli posiadasz kartę kredytową w tym banku – za pośrednictem mamBonus możesz otrzymywać zniżki na zakupy u partnerów oraz zbierać punkty i wydawać je na nagrody. Jeżeli masz kartę debetową w banku – również dotyczą Cię zniżkowe oferty partnerów.

Partnerami w programie są między innymi booking.com, express.pl, Speak Up czy travelplanet.pl. Wśród sklepów objętych benefitami znajdziemy takie marki, jak Wittchen, W.Kruk, Monnari, Bytom, Swizz, czy Sony Center.

Przy założeniu karty kredytowej w programie mamBonus można otrzymać nawet 5000 punktów na start.

Przydatne linki:

Regulamin promocji >>

Zawsze aktualne promocje bankowe oraz rankingi kont osobistych znajdziesz w serwisie https://www.bankipromocje.pl .