Czy muszę mieć zastaw?

zastaw

Co prawda mamy mieszkanie i samochód, ale jednocześnie nie mamy ochoty, aby bank miał do nich dostęp, w razie gdybyśmy nie spłacali pożyczki? To właśnie nas powstrzymuje przed pożyczeniem gotówki, która tak bardzo jest nam w tym momencie potrzebna? Jeśli tak, to z pewnością najlepiej zrobimy, jeśli sprawdzimy, jak taka propozycja przedstawia się w firmie pozabankowej.

Niczego nie dajemy w zastaw

Pierwszą wiadomością, która z pewnością bardzo nas ucieszy, będzie fakt, że tutaj niczego nie potrzebujemy w zastaw. Firma pozabankowa pożyczy nam pieniądze, ale jednocześnie nie oczekując, że przepiszemy na nich swoje mieszkanie, albo swój samochód, z czego mogliby skorzystać w momencie, gdybyśmy nie spłacali rat za tak zaciągniętą pożyczkę. To oznacza, że zamiast martwić się o to, że stracimy te rzeczy, możemy spokojnie skupić się na tym, aby spłacać pożyczkę.

To je mocno odróżnia od banków

Z pewnością takie podejście do klientów bardzo odróżnia ich od klientów, a co się z tym wiąże, możemy mieć pewność, że będziemy zadowoleni z takiej propozycji zaciągnięcia pożyczki. Dodatkowo jeszcze musimy wiedzieć, że w odróżnieniu od banków takie firmy w ogóle oczekują od nas mniejszej ilości dokumentów, a to także będzie pomocne przy zaciąganiu pożyczki.

Warto zobaczyć jak to wygląda, zwłaszcza jeżeli od dłuższego już czasu nosimy się z zamiarem wzięcia pożyczki, bo chcemy spełnić swoje marzenia, a powstrzymywała nas jedynie myśl o tym, że będziemy musieli coś dać w zastaw. Nic takiego nie będzie miało miejsca.