5 okazji, które pomogą Ci zaplanować tanie i spokojne wakacje

tanie i spokojne wakacje

Sezon wakacyjny w pełni. Jeżeli jesteś zwolennikiem taniego podróżowania i organizowania wakacji na własną rękę, prawdopodobnie śledzisz na bieżąco oferty agregatorów lotów i portali bookingowych. My również. W związku z tym sprawdzamy aktualne oferty mniej oczywistych agregatorów ofert dla podróżujących i podrzucamy ciekawe oferty, pozwalające zaoszczędzić trochę pieniędzy na wakacyjnych szaleństwach i łatwo zaplanować podróżowanie.

Lato to idealny czas na odpoczynek. W związku z tym przeszukujemy bezkres Internetu, polując na tanie loty i okazyjne oferty kwaterunkowe i atrakcje turystyczne w promocyjnych cenach. W Rynku Finansowym znamy kilka sposobów na upolowanie promocji. W końcu mamy dostęp do ogromnej ilości kampanii reklamowych, co pomaga w szukaniu gorących okazji. Poniżej kilka linków, które pomogą upolować upragnioną, wakacyjną okazję.

Pomimo najlepszych chęci i gruntownego przygotowania, zawsze coś może pójść nie tak. Dlatego podsuwamy też kilka pomysłów na to, jak zabezpieczyć się przed wakacyjną tragedią w postaci opóźnionego lotu lub nieprzewidzianej sytuacji ogólnożyciowej.

Wybierz lot z Tripsta.pl

Agregator promocji lotniczych Tripsta.pl pomoże Ci wybrać tani lot. Porównywarka nie jest wprawnie tak rozbudowana, jak popularne agregatory typu Fly4free, FRU lub Wakacyjni Piraci, ale jest zdecydowanie przejrzysta i łatwa w obsłudze. Pozwala też łatwo wyszukać loty krajowe – jako mniej oczywistą, ale zyskującą na popularności, formę podróżowania po Polsce.

Opóźnienie? Zgarnij zwrot za lot z Zwrotzalot.pl

Samoloty mają to do siebie, że często się spóźniają. Niekiedy loty zostają również odwołane (jeżeli jesteś Ryanair’em, jest duża szansa na to, że z powodu np. strajku kadry). Co jeżeli pojechaliśmy na wakacje i doświadczyliśmy konieczności tymczasowego zamieszkania na lotnisku, z powodu opóźnienia lub odwołania lotu?

Mało kto wie, że w takiej sytuacji pasażerowi należy się odszkodowanie. Portal Zwrotzalot.pl oferuje pomoc klientom indywidualnym w ściąganiu odszkodowań od linii lotniczych. Oczywiście za drobną prowizją. Jeżeli nie mówisz w kilku językach lub papierologia i postępowania odszkodowawcze przyprawiają Cię o mdłości –  taka opcja może być naprawdę pomocna w dochodzeniu swoich praw.

Warto wspomnieć, że opłata za usługę to 25% + VAT od wysokości uzyskanego odszkodowania – może to działać na korzyść klienta. Firma dostaje w końcu procent od wygranych spraw. Będzie jej więc zależało na szybkim postępowaniu i ściągnięciu jak najwyższej kwoty.

Zabookuj hotel na Travelist.pl

Travelist.pl to rodzaj klubu. Rejestrujesz się i uzyskujesz dostęp do promocyjnych ofert hoteli i hoteli SPA. Minusem portalu jest to, że bez rejestracji nie jesteś w stanie nawet przejrzeć strony. Ale oferty bywają korzystne. Zarejestrowani użytkownicy mogą złapać nie tylko regularne bookingi w promocyjnych cenach, ale również pakiety pobytowe do -70% od ceny regularnej. Warto się zainteresować!

PZU Wojażer będzie czuwało nad Twoim zdrowiem (głównie psychicznym)

Spokój jest bezcenny. Doświadczyłam tego, kiedy żałując 50 PLN na ubezpieczenie, przerysowałam wypożyczony samochód na pustym skrzyżowaniu  w samym środku Sycylii. Tragedii nie przewidzisz, a na wakacje jedziesz po to, żeby odpocząć – przede wszystkim psychicznie. Dlatego polecamy PZU Wojażer – ubezpieczenie podróżne, które możesz dopasować do swoich potrzeb, wypełniając szybką ankietę. PZU to klasyk wśród ubezpieczycieli i porządna firma. Dlatego polecam. Warto dopłacić stosunkowo niską cenę za spokój ducha i możliwość pokrycia ewentualnych strat. Wierzcie mi, mówi to osoba skąpa z natury, za to doświadczona życiowo 😉

Mam nadzieję, że powyższe linki przydadzą się wszystkim podróżnikom. Rynek Finansowy życzy udanych polowań na tanie wakacje i bezpiecznego odpoczynku!