NOWOŚĆ! Funeda – nowa instytucja pożyczkowa – pożycz do 12 000 nawet na 48 miesiące z korzystnym RRSO

Funeda
Źródło grafiki - Funeda.pl

Funeda mówi o sobie dumnie instytucja pożyczkowa. Firma pojawiła się na rynku w odpowiedzi na zapotrzebowanie współczesnych konsumentów. Oferuje pożyczkę w pełni online, którą można otrzymać bez konieczności wizyt w oddziałach i dodatkowych dokumentów. Dzisiaj sprawdzamy Funedę.

Funeda – informacje ogólne

Funeda pozwala klientom na szybkie i wygodne złożenie wniosku o pożyczkę online. Wnioski można składać online, całą dobę. Jednak jeżeli chcemy aby nasza aplikacja została rozpatrzona szybko, a pieniądze przelane na konto w 15 min – najlepiej jeżeli złożymy ją w godzinach pracy Funeda (9:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku). Fundea nie wymaga nawet przelewu weryfikującego.

Pożyczka w Funeda – Warunki

Aby otrzymać pożyczkę w Funeda, należy spełnić następujące warunki:

  1. Musisz być obywatelem Polski
  2. Musisz posiadać rachunek bankowy w polskim banku z dostępem przez Internet
  3. Musisz posiadać aktywny numer telefonu komórkowego
  4. Musisz być w wieku 20 – 70 lat
  5. Formularz rejestracyjny musi zostać wypełniony przez tą samą osobę, która jest właścicielem wyżej wspomnianego konta bankowego.

Jeżeli złożysz wniosek w godzinach pracy Funeda, pieniądze wylądują na Twoim koncie w kilka chwil po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

UWAGA! W wybranych przypadkach konsultant może poprosić Cię o jakąś formę potwierdzenia dochodu. W takiej sytuacji wszystkie dokumenty można dostarczyć w formie elektronicznej.

Pożyczka w Funeda – jak wnioskować?

  1. Wypełnij wniosek na stronie Funeda.pl (najlepiej w godzinach pracy biura Funeda)
  2. Zweryfikuj swój rachunek bankowy za pośrednictwem usługi Instantor
  3. Poczekaj około 15 minut na rozpatrzenie wniosku
  4. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo akceptacji wniosku, dodaj w panelu swoją kartę płatniczą i wyraź zgodę na płatności cykliczne (w celu bieżącej spłaty rat)

rynek finansowy