Proficredit – „szybka pożyczka tu i teraz”, nawet 25 000 dla klientów indywidualnych i 6000 zł dla firm

proficredit

Proficredit S.A. to śląski pożyczkodawca, obecny na Polskim rynku od 2004 roku. Firma oferuje zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wyróżnia się również działalnością prospołeczną. Sprawdź jak działa pożyczanie w Proficredit.

Proficredit – informacje ogólne

Proficredit oferuje wysokie pożyczki indywidualne, z ratą dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Zobowiązanie możesz zaciągnąć w firmie przez telefon lub za pomocą formularza na stronie internetowej. Przy czym, jeżeli pożyczysz online – nie zapłacisz odsetek. Pożyczkodawca zachwala swoją elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta. Proficredit daje między innymi możliwość odroczenia spłaty pożyczki w razie problemów finansowych. Zresztą firma proponuje również możliwość skorzystania z pakietu usług, na wypadek problemów finansowych, który daje możliwość obniżenia rat w razie problemów finansowych lub ubiegania się o wakacje kredytowe. Jest to bardzo wygodna opcja, gwarantująca spokój ducha.

Pożyczka dla Ciebie

Pożyczka dla Ciebie to produkt przeznaczony dla klientów indywidualnych. Możesz ubiegać się od kwotę od 1000 do 25 000 zł. Całość kwoty może zostać rozłożona na maksymalnie 48 rat. Proficredit na swojej stronie internetowej wskazuje, że RRSO dla pożyczek długoterminowych wynosi 89,93%. Jednak ostateczny koszt długu jest ustalany indywidualnie, w zależności od zdolności kredytowej klienta.

Pożyczka dla Twojej firmy

Proficredit oferuje również pożyczkę dla firm. W ramach tej usługi można uzyskać wsparcie finansowe na maksymalnie 6000 zł. Tutaj wycena również jest sporządzana indywidualnie.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Proficredit?

Aby otrzymać pożyczkę w Proficredit należy spełnić następujące warunki:

– Być w wieku od 18 do 80 lat
– Być obywatelem polskim i legitymować się polskim dowodem osobistym
– Można być osobą prywatną lub wnioskować z ramienia firmy
– Należy być osobą mieszkającą i na stałe zameldowaną w Polsce
– Posiadać regularne dochody
– Nie figurować w rejestrach dłużników
– Posiadać numer telefonu komórkowego
– Posiadać konto bankowe w polskim banku

Jak składać wniosek?

Wniosek możesz złożyć:
– Telefonicznie z pomocą konsultanta. Jednak w tym wypadku zapłacisz wyższe odsetki.

– Online przez stronę internetową, logując się do panelu – możesz wtedy liczyć na niższy koszt pożyczki.

Aby to zrobić, należy:

  1. Ustalić typ i kwotę pożyczki w kalkulatorze na stronie głównej Proficredit. Ustalasz tylko kwotę – czas spłaty zostanie ustalony na podstawie Twojej zdolności kredytowej.
  2. Złóż wniosek, wpisując swoje w formularz swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Lub zadzwoń na infolinię.
  3. Poczekaj na kontakt ze strony konsultanta (w wypadku wniosku online) – ustali z Tobą ostateczne warunki pożyczki i udzieli wszystkich potrzebnych informacji. Jeżeli składasz wniosek przez telefon – wszystko odbędzie się w trakcie jednej rozmowy.
  4. Spotkaj się z terenowym doradcą finansowym w celu domknięcia formalności i przedstawienia dokumentów potwierdzających dochód.
  5. Twoja pożyczka zostanie wypłacona na konto podane podczas składania wniosku zaraz po dopełnieniu wszystkich formalności.

rynek finansowy

Czy Proficredit to doby sposób na pożyczkę?

Procedura składania wniosku nieco różni się od standardowych produktów dostępnych na rynku. Jednak jeżeli zastanawiamy się nad większą pożyczka pozabankową – firma może okazać się dobrym wyjściem. Szczególnie ze względu na swoją politykę, stabilność i doświadczenie oraz elastyczność względem sytuacji klienta.