Firmy pożyczkowe – jakie mają oferty?

wygodna pożyczka

Planujesz pożyczkę pozabankową, ale nie wiesz jaką wybrać i zastanawiasz się jakie oferty mają dla Ciebie firmy pożyczkowe? Może się okazać, że oferty dość mocno będą się różniły między sobą. To oznacza, że w jednej firmie będzie nam łatwiej uzyskać pożyczkę, a w innej trudniej. Jak odnaleźć się w gąszczu ofert? Podpowiadamy już dziś.

Firmy pożyczkowe – jakiej wysokości oferty są dostępne?

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że są firmy pożyczkowe, w których za pierwszym razem wnioskujemy o pożyczkę zaoferują nam niższe kwoty, niż sprawdzonym klientom. Dopiero kiedy spłacimy pierwszą pożyczkę i nie będziemy się spóźniali z ratą, będziemy mogli przy kolejnej pożyczce prosić o więcej pieniędzy. Są też takie firmy, które już od samego początku są w stanie zaproponować nam dość sporą ilość pieniędzy, dlatego warto się na nich skupić, jeśli kwota jaką potrzebujemy, będzie opiewała na kilka tysięcy.

Jeżeli chodzi o wysokość pożyczek – firmy oferują duży wachlarz możliwości – w sektorze pozabankowym będziemy mogli pożyczyć od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. W połączeniu z szybkim i łatwym procesem aplikacji – sprawia to, że firmy pozabankowe stanowią dużą konkurencję dla produktów bankowych.

Okres spłaty też może być różny

Musimy sobie zdawać sprawę też z tego, że okres spłaty też będzie tutaj różny. Niektóre firmy przy pierwszej pożyczce mają zasadę, że musimy ją zwrócić w ciągu 30 dni, a inne dają nam na to nawet kilka miesięcy. Nie mniej musimy tutaj pamiętać, że im dłuższy będzie okres spłaty, tym mniejsza będzie rata do spłacenia, a to oznacza, że tym łatwiej będzie nam oddać tak zaciągnięte pieniądze.

Jak odnaleźć się wśród ofert firm pożyczkowych?

Rynek sprzyja pożyczającym – firmy pożyczkowe prześcigają się w ofertach i promocjach produktów najbardziej dostosowanych do klienta. Oferują także promocje, pozwalające zaciągnąć pierwszą pożyczkę za darmo. Można złożyć wniosek przez internet lub telefonicznie, albo w ramach usług firm pożyczkowych – skorzystać z konsultacji finansowych. Jak odnaleźć się w wszystkich propozycjach, i skąd czerpać informacje? Zachęcamy do skorzystania z porównywarek finansowych, takich jak nasza własna porównywarka Rynek Finansowy.

Serwisy, takie jak Rynek Finansowy, pozwalają na szybkie zorientowanie się w spektrum ofert pożyczkowych i dają możliwość wyboru tej, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Więcej dowiesz się na www.rynekfinansowy.info.

Koniecznie zobaczmy jakie są firmy pożyczkowe i czym różnią się ich oferty. Im dokładniej się temu przyjrzymy, tym większa będzie pewność, że skorzystamy z tej oferty, która będzie dla nas najlepsza.