Komu może zostać przydzielona pożyczka?

Warto porównać oferty firm pożyczkowych

Z pewnością zastanawiamy się nad tym, komu może być przydzielona taka pożyczka, kto może na nią liczyć, a kto raczej jej nie dostanie. Możemy być mile zaskoczeni informacją, że w tym przypadku nie ma zbyt wielu zastrzeżeń, a więc naprawdę niewiele trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z możliwości zaciągnięcia takiej pożyczki.

Przede wszystkim wiek

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że głównym kryterium jakie będziemy musieli spełnić, będzie wiek. W niektórych przypadkach starczy, że po prostu jesteśmy pełnoletni, w innych niezbędne będzie znalezienie się w odpowiednim przedziale wiekowym, który niejednokrotnie mieści się między 21 a 70 lat. Dodatkowo trzeba tutaj powiedzieć, że jeśli spełniamy kryteria wiekowe, to z pewnością będzie już istniała spora szansa na to, że taką pożyczkę otrzymamy.

Nie możemy zalegać ze spłatami

Co prawda nie potrzebujemy tutaj zaświadczenia z BIK, jednak musimy sobie zdawać sprawę z tego, że firmy te, jednak trochę sprawdzają naszą wiarygodność. Może się wówczas okazać, że jeżeli zalegamy ze spłatą wcześniejszej pożyczki i planujemy za pomocą tej nowej, spłacić tamtą, to nie otrzymamy jej. Za to, może się okazać, że konsultant takiej firmy pożyczkowej zaproponuje nam inne rozwiązanie, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że uda nam się wszystko spłacić.

Warto zobaczyć, czy łapiemy się w kryteria, które pozwalają nam na zaciągnięcie takiej pożyczki. Jeśli tak, to nie ma co zwlekać, trzeba ją jak najszybciej zaciągnąć.