Rynek Finansowy – Jak działamy?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybierać najlepsze oferty produktów finansowych.
Rynek Finansowy to baza wiedzy, dotyczącej finansów stworzona aby pomóc Ci w dokonywaniu mądrych wyborów dotyczących zakupu produktów finansowych.

Dla nas liczysz się Ty – odkryj jak poruszać się w świecie produktów finansowych.

Nasza misja

Naszą misją jest umożliwienie Ci wyboru najkorzystniejszej oferty sfinansowania Twoich potrzeb. Bo życie to sztuka podejmowania mądrych decyzji, które z nami stają się łatwiejsze.

Platforma Rynek Finansowy powstała z inicjatywy ludzi myślących o ludziach. O ich realnych potrzebach w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, w której dodatkowo, powiedzenie: „Czas to pieniądz” stało się bardziej aktualne, niż kiedykolwiek wcześniej. Wbrew temu, co można by sądzić, Rynek Finansowy to nie tylko „kolejna” porównywarka ofert bankowych i pozabankowych. To całe spektrum nowych możliwości, które otwierają się przed Polakami szukającymi rozwiązań precyzyjnie dostosowanych do ich potrzeb w danym momencie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych to podstawa w naszej pracy. Działamy, aby dostarczyć naszym użytkownikom najlepiej dopasowane oferty finansowe. W tym celu potrzebujemy danych, pozwalających na personalizację ofert. Wiemy, że dzielisz się z nami ważnymi informacjami. Dlatego nasze połączenie jest szyfrowane, a do danych mają dostęp tylko podmioty, które do tego upoważniasz. Temat bezpieczeństwa traktujemy bardzo poważnie.

Mówimy otwarcie o naszej polityce prywatności.

Aby używać naszego serwisu w sposób świadomy, koniecznie zapoznaj się z warunkami korzystania z usługi, które znajdziesz w zakładce bezpieczeństwo. W naszych regulaminach znajdziesz wszystkie informacje na temat danych, które zbieramy i przetwarzamy, jak również informacje o prawach i obowiązkach użytkownika.

Dla nas jesteś partnerem – przeczytaj warunki korzystania z usługi i działaj razem z nami, na korzyść swoich finansów. Sprawdź warunki korzystania z usługi.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych razem z Fundacją Force i GIODO.