Rynek Finansowy – Jak działamy?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybierać najlepsze oferty produktów finansowych.
Rynek Finansowy to baza wiedzy, dotyczącej finansów stworzona aby pomóc Ci w dokonywaniu mądrych wyborów dotyczących zakupu produktów finansowych.

Dla nas liczysz się Ty – odkryj jak poruszać się w świecie produktów finansowych.

Nasza misja

Naszą misją jest umożliwienie Ci wyboru najkorzystniejszej oferty sfinansowania Twoich potrzeb. Bo życie to sztuka podejmowania mądrych decyzji, które z nami stają się łatwiejsze.

Platforma Rynek Finansowy powstała z inicjatywy ludzi myślących o ludziach. O ich realnych potrzebach w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, w której dodatkowo, powiedzenie: „Czas to pieniądz” stało się bardziej aktualne, niż kiedykolwiek wcześniej. Wbrew temu, co można by sądzić, Rynek Finansowy to nie tylko „kolejna” porównywarka ofert bankowych i pozabankowych. To całe spektrum nowych możliwości, które otwierają się przed Polakami szukającymi rozwiązań precyzyjnie dostosowanych do ich potrzeb w danym momencie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych to podstawa w naszej pracy. Działamy, aby dostarczyć naszym użytkownikom najlepiej dopasowane oferty finansowe. W tym celu potrzebujemy danych, pozwalających na personalizację ofert. Wiemy, że dzielisz się z nami ważnymi informacjami. Dlatego nasze połączenie jest szyfrowane, a do danych mają dostęp tylko podmioty, które do tego upoważniasz. Temat bezpieczeństwa traktujemy bardzo poważnie.

Mówimy otwarcie o naszej polityce prywatności.

Aby używać naszego serwisu w sposób świadomy, koniecznie zapoznaj się z warunkami korzystania z usługi, które znajdziesz w zakładce bezpieczeństwo. W naszych regulaminach znajdziesz wszystkie informacje na temat danych, które zbieramy i przetwarzamy, jak również informacje o prawach i obowiązkach użytkownika.

Dla nas jesteś partnerem – przeczytaj warunki korzystania z usługi i działaj razem z nami, na korzyść swoich finansów. Sprawdź warunki korzystania z usługi.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych razem z Fundacją Force i GIODO.

Polecane produkty

Pożyczka ratalna to całkiem odmienny produkt finansowy niż chwilówka online. Podstawową różnicą będą na pewno zdecydowanie wyższe kwoty, jakie klient może uzyskać dzięki pożyczce długoterminowej. Jak sama nazwa wskazuje, pożyczki długoterminowe posiadają długi okres spłaty. Tak skonstruowana oferta ma oczywiście swoje zalety, ale również wady. Czy istnieją bezpieczne pożyczki online? […]

Provident

Provident to klasyka wśród polskich pożyczkodawców. Firma istnieje już 21 lat – od 1997 roku. Oferuje kilka rodzajów produktów (zarówno pożyczki, jak i pakiety ubezpieczeniowe). Provident to dobra alternatywa dla pożyczek i niskich kredytów bankowych. Sprawdź na czym polega pożyczka w Providencie Provident – Informacje ogólne Provident oferuje zarówno pożyczki […]