Ratkomat dla firm zwiększa wymiar pożyczki

W lipcu Ratkomat dla firm zwiększył wymiar pożyczki z 10 000 aż do 20 000 zł! Sprawdź szczegóły.

Ratkomat dla firm – Większy wymiar pożyczki

Ratkomat dla firm zwiększył maksymalny wymiar pożyczki o 10 000 zł. Pieniądze można pożyczać na okres od 1 do 36 miesięcy. Jest to bardzo dobra wiadomość dla przedsiębiorców szukających szybkiego wsparcia finansowego na przejrzystych zasadach.
Ratkomat dla firm jest wariantem usługi Ratkomat (pożyczek skierowanych do klientów indywidualnych, która zagościła na polskim rynku pożyczkowym w 2016 roku). Usługa miała swoją premierę w 2017 roku. Od tego czasu wymiar przyznawanego wsparcia finansowego wzrósł o 100%.

Ratkomat dla firm – dlaczego warto?

Pożyczkodawca posiada bardzo dobry system obsługi klienta i zaplecze technologiczne. Złożenie wniosku jest proste, a wątpliwości możemy łatwo wyjaśnić z pracownikami obsługi klienta, za pomocą wybranego kanału – przez Internet, mailowo lub za pomocą czatu na stronie. I to na bieżąco.
Pożyczkodawca oferuje konkurencyjne ceny, w porównaniu do banków, pozwala klientowi na określenie okresu spłaty oraz nie bierze pod uwagę czasu prowadzenia działalności gospodarczej przez wnioskodawcę. Decyzję o przyznaniu wsparcia otrzymujemy w kilka minut.

Aby złożyć wniosek, należy być jedynie przedsiębiorcą zarejestrowanym w CEIDG, z siedzibą na terytorium Polski oraz nie figurować w bazach dłużników.

Przykład reprezentatywny:

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 79,16%. Rata miesięczna 362,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 538,12 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 3150 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 688,12 zł (stan na dzień 17.07.2018 r.).

ratkokat dla firm rynek finansowy