Udzielamy – jeden wniosek, wiele ofert!

Jesteś już zmęczony porównywaniem ofert finansowych? Szukasz pożyczki, ale nie trafiłeś jeszcze na dobrą propozycję? Zastanawiasz się, której firmie warto zaufać i gdzie złożyć wniosek?
W związku z sytuacją związaną z pandemią wiele instytucji pożyczkowych diametralnie zmieniło warunki udzielania finansowania – znikły między innymi darmowe pożyczki z RRSO równym 0%. Są też jednak dobre strony tej sytuacji. Nowa ustawa zakłada, że najwyższe oprocentowanie pożyczki może wynosić jedynie 7,2%. To oznacza mniejsze koszty pożyczek dla wnioskujących. Wiele firm pożyczkowych udziela pożyczek na bardzo dobrych warunkach. Dziś przedstawimy Ci jedną z takich ofert – serwis Udzielamy.pl!

Kiedy możesz zawnioskować o pożyczkę w Udzielamy.pl?

Potrzebujesz pilnie gotówki? Nie masz czasu przeglądać i porównywać poszczególnych ofert finansowych? Chcesz wypełnić szybki wniosek i natychmiastowo poznać decyzję?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to powinieneś skorzystać z serwisu Udzielamy.pl!

Jak działa Udzielamy.pl?

Udzielamy.pl to serwis, dzięki któremu złożysz jeden wniosek, a w zamian otrzymasz kilka propozycji pożyczek. Oferty, które zostaną Ci wyświetlone, będą już dostosowane do Twoich możliwości. To oznacza, że będziesz miał możliwość wyboru propozycji, która najbardziej Ci odpowiada.

provema rynek finansowy

Jak złożyć wniosek w Udzielamy.pl?

To proste! Po wejściu na stronę na suwakach wybierz kwotę pożyczki, która Cię interesuje oraz długość spłaty (ilość rat). Kliknij “weź pożyczkę” i już przejdziesz do kolejnego kroku, w którym będziesz poproszony o wypełnienie swoich podstawowych danych.

Jakie informacje będziesz musiał podać?

  • Podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, numer PESEL, seria i nr dowodu, datę wydania i datę ważności dowodu osobistego.
  • Witryna Udzielamy poprosi Cię również o wskazanie: wykształcenia, stanu cywilnego, nazwiska panieńskiego matki.
  • Dane adresowe: adres zamieszkania, kod pocztowy, miejscowość, adres korespondencyjny oraz informacje mieszkaniowe: rodzaj nieruchomości, stan, liczba domowników i ilość dzieci na utrzymaniu.
  • Będą Ci również potrzebne Twoje dane finansowe: numer konta, nazwa banku, cel pożyczki, wysokość obecnego dochodu.
  • Dane dotyczące zatrudnienia: rodzaj umowy, stanowisko, staż pracy, nazwa firmy.

Może Ci się wydawać, że informacji, które musisz podać we wniosku jest sporo. To prawda, pamiętaj jednak, że są one wymagane, aby przedstawić Ci jak najlepszą i najbardziej korzystną ofertę pożyczki.

O czym pamiętać, podczas wypełnienia wniosku?

Wypełniając wniosek na Udzielamy.pl zwracaj uwagę na poprawność wpisywanych danych. Najlepiej przygotuj sobie odpowiednio wcześnie wymagane dokumenty, aby mieć pewność, że wszystko masz pod ręką. Zanim zatwierdzisz wpisane odpowiedzi, sprawdź dwa razy, czy aby na pewno się nie pomyliłeś.
Te zasady są podstawami, które obowiązują przy wypełnianiu każdego wniosku bądź formularza.

Jeśli będziesz mieć problem z wypełnieniem wniosku, sprawdź koniecznie poradnik – “Jak wnioskować o pożyczkę w serwisie Udzielamy?”

Kiedy uzyskasz informację o pożyczce?

Od razu po wypełnieniu wniosku dowiesz się, w jakiej firmie została przyznana Ci pożyczka. Jak widzisz, proces w Udzielamy jest bardzo prosty i oszczędza mnóstwo czasu. Do dzieła!