T-mobile – nawet do 180 zł zwrotu za zakupy – sprawdź warunki

T-mobile

T-mobile proponuje możliwość zarabiania, przy okazji korzystania z konta osobistego. Ta propozycja doskonale wpisuje się w schemat ofert, zamieszczanych na naszej stronie „Zarabiaj na bankach”. Co możemy zyskać korzystając z usług T-mobile i Alior Banku? Premią w tym przypadku jest 5% zwrotu od wartości zakupów.

T-mobile – warunki promocji

Za wykonane kartą transakcje bezgotówkowe T-Mobile Usługi Bankowe (w danym miesiącu) otrzymasz bonus w wysokości 5% zwrotu wartości zakupów. Oznacza to, że w ciągu miesiąca Twoje konto bankowe będzie mogło zwrócić Ci nawet 15 zł każdego miesiąca, co przekłada się na sumę 180 zł w ciągu roku.

Złóż wniosek już teraz!

provema rynek finansowy

Jakie są warunki uzyskania premii?

  • Premia jest naliczana maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym została wypłacona po raz pierwszy,
  • Aby zyskać premię klient musi w danych miesiącu dokonać Transakcji na kwotę minimum 200 zł,
  • Transakcje nie mogą zostać anulowane.

W jaki sposób zostanie naliczona premia?

Premią jest 5% zwrotu od kwoty Transakcji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 15 zł w danym miesiącu. Po przekroczeniu zwrotu w wysokości 15 zł, zwrot nie jest dalej naliczany i nie przenosi się na kolejny miesiąc lub rok.

Aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden aktywny Produkt kredytowy.

Co ważne, promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek

Co daje Ci założenie konta T-mobile Freeemium?

  • 0 zł za prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie w każdym miesiącu
  • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w każdym miesiącu
  • 0 zł za obsługę karty płatniczej debetowej wydanej do konta, przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kredytową za jedyne 200 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 zł miesięcznie

Dodatkowe korzyści

Jeśli jesteś klientem T-mobile, możesz skorzystać z bonusu 20% podczas doładowania telefonów w T-mobile na kartę, Heyah oraz MIX z konta.

 

Śledź też inne promocje na naszej stronie Zarabiaj na bankach