Deutsche Bank – Konto dbPremium za 0 złotych plus lokata 3%

db premium

Deutsche Bank oferuje swoim klientom promocję konta dbPremium na bardzo korzystnych warunkach, z opłatą miesięczną wynoszącą 0 zł. Konto dedykowane jest dla osób posiadających nieco większy kapitał.  Sprawdź jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z promocji.

DbPremium za 0zł + lokata ze stałym rocznym oprocentowaniem 3%

Deutshe Bank stworzył dla swoich klientów premium nowoczesny zestaw usług oszczędnościowo – rozliczeniowych. Na promocję konta dbPremium składa się kilka korzystnych dla klienta kwestii:

– Opłata za otwarcie i prowadzenie konta wynosi 0zł. Nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów na całym świecie (poza opłatami naliczanymi przez operatora – trzeba więc uważać gdzie wypłaca się pieniądze) oraz za wydanie karty IQ World MasterCard i przelewy przez Internet (z wyłączeniem przelewów SORBNET).

– Oprocentowanie środków gromadzonych na koncie wynosi 1,3% w skali roku, z miesięczną kapitalizacją.

– Możliwość przystąpienia do lokaty, o stałym oprocentowaniu 3%, na maksymalnie 12 miesięcy. Minimalna kwota lokaty powitalnej wynosi 20 000 zł. Łączna suma wszystkich lokat otworzonych  przez klientów nie może przekroczyć 100 000 zł.

– Limit kredytowy 4300 PLN bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów.

– Dostęp do bankowości internetowej dbEasyNet, w której możesz sprawdzać na bieżąco informacje o rachunkach i je obsługiwać.

– 2,55 % oprocentowania na koncie oszczędnościowym. 0 złotych za otwarcie i prowadzenie konta. Oprocentowanie to obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od dnia otwarcia Konta Oszczędnościowego Plus, jeżeli łączna kwota środków nie przekracza 100 000 zł. Po 4 miesiącach oprocentowanie wyniesie 1,05%.

Szczegóły promocji dostępne są tutaj.

UWAGA! Przystąpić do promocji można do dnia 30.06.2018 r.

Jak założyć konto?

Konto dbPremium można otworzyć przez Internet, w trzech prostych krokach:

  1. Wypełnij wniosek tutaj, wybierając również dodatkowe produkty do konta (lokata, oszczędnościówka),
  2. Pamiętaj o wyrażeniu zgody marketingowej – jest to warunek konieczny do uczestnictwa w promocji,
  3. Podpisz umowę, którą dostarczy Ci kurier ,
  4. Korzystaj z konta.

dbPremium

Tabele opłat i prowizji

Polecane produkty

Pożyczka ratalna to całkiem odmienny produkt finansowy niż chwilówka online. Podstawową różnicą będą na pewno zdecydowanie wyższe kwoty, jakie klient może uzyskać dzięki pożyczce długoterminowej. Jak sama nazwa wskazuje, pożyczki długoterminowe posiadają długi okres spłaty. Tak skonstruowana oferta ma oczywiście swoje zalety, ale również wady. Czy istnieją bezpieczne pożyczki online? […]

Provident

Provident to klasyka wśród polskich pożyczkodawców. Firma istnieje już 21 lat – od 1997 roku. Oferuje kilka rodzajów produktów (zarówno pożyczki, jak i pakiety ubezpieczeniowe). Provident to dobra alternatywa dla pożyczek i niskich kredytów bankowych. Sprawdź na czym polega pożyczka w Providencie Provident – Informacje ogólne Provident oferuje zarówno pożyczki […]