BZ WBK – Konto Jakie Chcesz plus możliwość zgarnięcia stówki za wyrobienie karty kredytowej

konto jakie chcę

W zeszłym roku BZ WBK wprowadził na rynek Konto Jakie Chcesz – nowoczesny produkt, pozwalający klientowi maksymalnie dostosować konto do swoich potrzeb. Sprawdź jaki potencjał ma konto, oraz dowiedz się jak zgarnąć 1oo zł za wyrobienie karty kredytowej do Konta Jakie Chcesz.

BZ WBK Konto Jakie Chcesz – podstawowe informacje

Konto Jakie Chcesz jest wyjątkowe. To produkt, w którym sam decydujesz jakich usług używasz i kiedy. BZ WBK oferuje dobre warunki:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK,
  • 0 zł za przelewy Elixir.

Karta Dopasowana – jakie koszty?

Do konta można otrzymać kartę debetową, o wdzięcznej nazwie Karta Dopasowana. Jest ona oferowana w taryfach, które pozwalają na dobór sposobu miesięcznych płatności za kartę do naszych potrzeb. Za wydanie karty nie zapłacimy ani złotówki. Za to opłata miesięczna, zależnie od własnych preferencji za może wynieść:

  • 3 zł miesięcznie – ta opcja jest domyślnie ustawiona dla konta,
  • 5 zł miesięcznie – jeżeli wybierzemy tą opcję po dokonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, zapłacimy 0 zł,
  • 5 zł miesięcznie – jeżeli wybierzemy tą opcję i dokonamy miesięcznie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 500 zł.

BZ WBK Konto jakie chcę

Inne informacje o płatnościach kartą:

– Możesz zamówić kartę do płatności smartfonem (HCE) – jest ona darmowa, a transakcje wliczają się w pulę zwalniającą z opłat za kartę debetową.

– 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju dla osób poniżej 26 roku życia. Powyżej 26 roku życia – wypłaty z bankomatów nie należących do BZ WBK 5 zł.

– Wypłaty z bankomatów za granicą – osoby do 26 roku życia 5 zł, osoby powyżej 26 roku życia 10 zł. Można również włączyć pakiet, który pozwala nam wypłacać z bankomatów za granicą bez opłaty. Koszt – 15 zł na 10 dni.

– Do 26 roku życia 0 zł za cashback – powyżej 26 roku życia, 1,5 zł za wypłatę tego typu.

– 2 zł za jednorazowe sprawdzenie salda w bankomacie.

Opłaty za transakcje

– Nie zapłacimy ani złotówki za przelewy krajowe przez Internet oraz polecenie zapłaty oraz przelewy w oddziale banku między własnymi rachunkami.

– Opłata za przelew w oddziale banku wyniesie nas 5 zł/transakcję, jeżeli jesteśmy osobą poniżej 26 roku życia, oraz 10 zł za transakcję, jeżeli mamy więcej niż 26 lat.

– Przelew natychmiastowy ponżej 26 roku życia – 2,5 zł, dla pozostałych klientów 5 zł.

Szczegółową tabelę opłat i prowizji możesz znaleźć tutaj.

Jak zgarnąć 100 zł za wyrobienie karty?

Potrzebujesz karty kredytowej? Jeżeli jesteś osobą poniżej 26 roku życia i posiadasz lub otworzysz Konto Jakie Chcę w czasie trwania promocji (do 30.06.2018) – możesz otrzymać 100 zł ekstra za wyrobienie karty kredytowej.

Nie masz Konta Jakie Chcesz? Załóż je tutaj >>

Jeżeli spełniasz te warunki, wystarczy że wyrobisz kartę kredytową, następnie w ciągu 14 dni wypełnisz formularz rejestracyjny do promocji. Przy rejestracji trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej.

Teraz wystarczy, że w miesiącu w którym podpiszesz umowę o kartę dokonasz 5 płatności bezgotówkowych kartą kredytową i stówka Twoja.

Regulamin promocji jest dostępny tutaj >>