Wygraj 150 zł do Biedronki z BNP Paribas

Promocja Otwarta na Dzisiaj

Promocja Otwarta na Dzisiaj – czyli co możesz dostać od banku BNP Paribas?
Ostatnio pisaliśmy o promocji banku BNP Paribas, w której do wygrania jest premia w wysokości 200 zł. Kolejną odsłoną promocji Otwartej na Dzisiaj jest możliwość wygrania bonu w wysokości 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Promocja Otwarta na Dzisiaj – jak wziąć udział?

Promocja organizowana jest dla nowych klientów banku BNP Paribas (szczegóły znajdziesz w naszym poprzedni wpisie). Aby wziąć w niej udział, wystarczy kliknąć w poniższy przycisk:

provema rynek finansowy

Do kiedy można wziąć udział w promocji?

Jak podaje strona banku do promocji można przystąpić do 31.07.2019 r., jednak nie dłużej niż do osiągnięcia 1200 rejestracji. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj za pomocą tego linku. Rejestracji należy dokonać do 31.07.2019 r.

Następnie należy zawrzeć Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj do 14.08.2019 r.

Ostatnim krokiem jest dokonanie aktywacji aplikacji mobilnej Gomobile do 31.08.2019 r., a w następnym miesiącu wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą o wartości min. 300 zł.

Nagrodą jest e-kod do wykorzystania w sklepach Jeronimo Martins o wartości 150 zł. Nagrodę można wykorzystać w sklepach Biedronka do 31.05.2020 r. Dokładne zasady korzystania z e-kodów są opisane w regulaminie sklepu Biedronka.

 

Śledź naszą stronę Zarabiaj na bankach, aby być na bieżąco!

Polecane produkty

opoqa.pl

Opoqa Finance to firma, podchodząca do pożyczek w inny sposób. Większość pożyczkodawców prosi swoich klientów o dokonanie symulacji długu przed złożeniem wniosku pożyczkowego. Opoqa Finance proponuje klientowi odwrotny sposób postępowania – wypełniasz wniosek, weryfikujesz swoją historię bankową, a pożyczkodawca na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji zwraca Ci informację o tym jakie […]

W lipcu Ratkomat dla firm zwiększył wymiar pożyczki z 10 000 aż do 20 000 zł! Sprawdź szczegóły. Ratkomat dla firm – Większy wymiar pożyczki Ratkomat dla firm zwiększył maksymalny wymiar pożyczki o 10 000 zł. Pieniądze można pożyczać na okres od 1 do 36 miesięcy. Jest to bardzo dobra […]