BNP Paribas – nawet 250 zł za założenie konta z kartą Otwartą na dzisiaj

BNP Paribas

Nowa atrakcyjna promocja od banku BNP Paribas.
Jeżeli szukasz akurat atrakcyjnej oferty na otwarcie konta albo przyda Ci się dodatkowa gotówka, warto zwrócić uwagę na tę ofertę. BNP Paribas proponuje teraz klientom nawet 250 zł, które można uzyskać za założenie Konta z Kartą Otwartą na Dzisiaj.

BNP Paribas – Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Zgarnij premię” przeznaczona jest dla nowych klientów BNP Paribas Bank Polska. Uczestnikiem promocji może zostać:

  • Osoba fizyczna działająca jako konsument,
  • Obywatel Polski, posiadający dowód osobisty,
  • Osoba, która ukończyła 18 lat,
  • Osoba, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
  • Osoba, która na 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otwarcie konta nie była posiadaczem (ani współposiadaczem) rachunku w BNP Paribas.

 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię w wysokości 250 zł?

Pierwszym korkiem jest złożenie wniosku o otwarcie Konta z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej, za pomocą tego LINKU.
Uwaga! Udział w promocji można wziąć do 9.06.2019 r.!

Przez otwarcie konta rozumie się zawarcie umowy w zakresie Konta Osobistego i dostępem do bankowości elektronicznej do 30.06.2019 r.

Aby uzyskać od banku premię w wysokości 250 zł spełnić określone warunki:

  • Pierwszą nagrodą jest premia w wysokości 150 zł – aby uzyskać nagrodę należy w lipcu 2019 roku wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł, a także w lipcu 2019 r. otrzymać łączne wpływy na konto w wysokości 1000 zł.
  • Drugą nagrodą jest premia w wysokości 100 zł – podobnie jak w przypadku „Pierwszej nagrody” trzeba spełnić określone warunki, tj. spełnić warunki otrzymania „Pierwszej nagrody”, a także w sierpniu 2019 r. wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł oraz w tym samym miesiącu otrzymać łączne wpływy na konto w wysokości m.in. 1000 zł.

O przyznaniu nagrody uczestnik zostanie poinformowany na wskazany we wniosku adres e-mail, przy czym wiadomość dla „Pierwszej nagrody” zostanie przesłana do 19 sierpnia, a dla „Drugiej nagrody” to 18 września 2019 r.
Każdy zwycięzca dostanie od Organizatora konkursu w wiadomości mailowej link, za pomocą którego zaloguje się na podanej stronie i wskaże numer Konta Osobistego, na który ma zostać wypłacona nagroda.

Zalety Otwarcia Konta Otwartego na Ciebie

Innymi plusami założenia konta są:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce.

provema rynek finansowy

Śledź naszą stronę Zarabiaj na bankach, by być na bieżąco.