Pożyczka na święta – znajdź najlepsze okazje

pożyczka na święta

Jeszcze w pamięci mamy spotkania z bliskimi podczas dnia pierwszego listopada, a już wybiegamy w przyszłość. Za niedługo usiądziemy wspólnie przy wigilijnym stole, a po kolacji sprawdzimy prezenty na gwiazdkę. O zbliżającym się czasie świąt doskonale pamiętają sprzedawcy, reklamujący produkty związane ze świątecznym czasem. Skąd więc wziąć pieniądze na wszystkie świąteczne potrzeby?

Oszczędności

Najlepszą metodą na spokojne świąteczne zakupy a nawet szaleństwa będzie regularne oszczędzanie na ten konkretny cel. Regularne oznacza nawet zbieranie funduszy przez cały rok, aby podczas zbliżających się świąt Bożonarodzeniowych nie zostać z pustymi kieszeniami lub z długami u znajomych. Nie wypada pożyczać pieniędzy od rodziny, aby później za tę pożyczkę kupić prezent pod choinkę, który otrzymają. Już na początku roku, po intensywnym czasie świąt, zabawy sylwestrowej, powinniśmy określić, ile pieniędzy będziemy chcieli przeznaczyć na prezenty dla bliskich za rok. Jeśli sami organizujemy wigilię dla całej rodziny, musimy do naszych obliczeń zaliczyć również wydatki na żywność. Jeśli każdego miesiąca będziemy odkładać niewielką sumę pieniędzy, na koniec roku otrzymamy komfort w postaci określonych środków przeznaczonych na zorganizowanie świąt i zakup prezentów. Te wzmożone wydatki nie uszczuplą naszych bieżących, rodzinnych finansów. Oczywiście metoda o której piszemy, nie sprawdzi się w sytuacji, gdy oszczędzać zaczniemy właśnie teraz. Ale możemy z niej skorzystać z myślą o następnych świętach.

Pożyczka na święta

Zdarzają się sytuacje, w których nawet jeśli bardzo się staramy odkładać regularnie pieniądze na określony cel, niestety w wyniku losowych zdarzeń musimy skorzystać ze zgromadzonych pieniędzy. Kosztowna naprawa samochodu, nagły wydatek na niezbędny sprzęt użytku domowego taki jak pralka, lodówka itp. – potrafią sprawić, że nasze oszczędności stopnieją w błyskawicznym tempie. Trudno pogodzić się z faktem, że nie zorganizujemy wymarzonych świąt dla całej rodziny. Na szczęście są jeszcze sposoby na wyjście z trudnej sytuacji. Mowa o pożyczce na święta.

Pożyczka pozabankowa online

Pieniędzy na świąteczne prezenty możemy szukać w firmach udzielających szybkich pożyczek online. Pozabankowe pożyczki to szybki sposób na otrzymanie dodatkowych środków. Są bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ zastrzyk finansowy otrzymujemy na konto bankowe bez wychodzenia z domu, a sama weryfikacja wniosku klienta trwa relatywnie szybko. Na polskim rynku funkcjonują firmy, które potrafią udzielić pożyczki w 15 minut. Trzeba jednak pamiętać, że najłatwiej otrzymamy pożyczkę, jeśli możemy pochwalić się pozytywną historią kredytową. Firmy udzielające pożyczek online tak samo jak banki sprawdzają nasze wcześniejsze zobowiązania finansowe, a zwłaszcza to jak radziliśmy sobie z ich spłatą. Większość firm wysyła zapytanie do baz dłużników takich jak KRD, BIK, BIG, czy ERIF, szukając informacji, jak wygląda nasza historia kredytowa. Czy wcześniejsze zobowiązania finansowe spłacaliśmy bez problemu? Jeśli tak, to już połowa sukcesu do otrzymania pożyczki.

Ważną kwestią w sytuacji, gdy staramy się o pożyczkę w Internecie, jest również poprawne wypełnienie wniosku. Zazwyczaj pożyczkodawca pyta o nasze dane osobowe, adres zamieszkania oraz numer konta bankowego, na które zostaną przelane pieniądze oraz numer telefonu komórkowego w celu weryfikacji poprawności zadeklarowanych informacji. Powinniśmy podawać zawsze tylko prawdziwe informacje np. o stanie naszego zatrudnienia i wynagrodzenia. Firmy pożyczkowe używają wewnętrznego scoringu, oceniającego naszą zdolność do spłacenia pożyczonej kwoty w terminie wybranym podczas wnioskowania.

Sprawdź pożyczki online >>

Gdzie szukać pożyczki na święta?

Gdzie możemy szukać najlepszej pożyczki na święta? Rynek pożyczek online jest naprawdę bogaty. Jeśli po raz pierwszy staramy się o tego typu pomoc finansową od przeglądania ofert może rozboleć nas głowa. Lepiej jednak kierować się w myśl powiedzenia, że od przybytku głowa nie boli. Dzięki tak mocnej konkurencji na rynku pożyczek internetowych, możemy znaleźć ofertę z ciekawymi promocjami.

Częstym zabiegiem pożyczkodawców jest oferowanie pierwszej pożyczki za darmo. Przed zbliżającymi się świętami możemy liczyć na atrakcyjne warunki udzielanej pożyczki. Oferty specjalne znajdziemy w reklamach w wyszukiwarce internetowej lub w postaci różnych banerów na stronach internetowych. Skąd jednak mamy wiedzieć, która oferta jest warta uwagi? Czy danej firmie można zaufać? Jak spośród dziesiątek propozycji wybrać najlepszą? Na to również jest sposób.

Świąteczne promocje – co warto, a czego nie robić w sklepach w okresie świątecznym

Porównywarki pożyczek

Dzięki porównywarkom w łatwy sposób znajdziemy najlepsze pożyczki na święta. Porównywarki pożyczek w jednym miejscu skupiają wszystkie oferty pożyczek online dostępnych na rynku, poddając je obiektywnej ocenie. Ogromną wartością tego typu przeglądania ofert jest możliwość sprawdzenia komentarzy innych klientów, którzy oceniają wybraną firmę. Dodatkowo specjaliści z porównywarek pożyczek przygotowują rankingi najlepszych ofert. Bez problemu w okresie świątecznym znajdziemy specjalnie opracowany ranking pożyczek na święta z rekomendowanymi ofertami.