Tani Sylwester last minute – sprawdź jak zorganizować

Sylwester last minute

Nie masz jeszcze pomysłu na Sylwestra? To ostatni dzwonek, by zorganizować udaną imprezę noworoczną. Podpowiadamy, jak poradzić sobie z Sylwestrem last minute.

W Polsce, a może za granicą?

Na początku powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie chcemy spędzić Sylwestra? Czy będzie to nasz kraj, gdzie mamy do wyboru naprawdę wiele opcji na świetną zabawę noworoczną? Do tego zaraz przejdziemy. Czy też kolejny rok życia powitamy za granicą? Wybór kraju, w którym będziemy bawić się w Sylwestra, determinuje kolejne decyzje.

Sylwester last minute za granicą

Jeśli marzysz, by przywitać Nowy Rok w innym kraju niż Polska, masz dwa wyjścia. Możesz zarezerwować ze sporym wyprzedzeniem wylot oraz wycieczkę poprzez biuro podróży, ale gdybyś wybrał takie rozwiązanie, pewnie nie czytałbyś tego wpisu. Jeszcze nie wszystko stracone. Drugim pomysłem jest szukanie ofert last minute. Przy odrobinie szczęścia w poszukiwaniach idealnej oferty, mamy szansę wyjechać na zagraniczne wczasy połączone z zabawą sylwestrową nawet za połowę ceny. Jak najlepiej szukać ofert last minute?

Jak szukać najlepszych ofert sylwestrowych?

Najlepiej szukać ofert last minute w biurze podróży. Jeszcze lepiej jeśli pracuje w nim Twój znajomy lub znajoma, którzy poinformują cię o okazyjnej wyciecze od razu, gdy pojawi się atrakcyjna oferta. Warto również monitorować na bieżąco serwisy porównujące oferty podróży. Tego typu portale internetowe mają jeden, wielki plus. Są wyszukiwarką ofert, a zarazem porównywarką, dzięki temu, szybciej i łatwiej odnajdziemy właśnie to, co najbardziej nas interesuje. Co więcej, jeśli np. planujemy Sylwestra w konkretnym hotelu

Sylwester w Polsce? Korzystajmy z promocji.

Jeśli chcemy spędzić Sylwestra w Polsce, kopalnią pomysłów będą serwisy skupiające promocyjne oferty z różnych hoteli. Tego typu serwisów znajdziemy sporo. Możemy przeglądać kolejne oferty wyjazdów sylwestrowych bądź użyć wyszukiwarki według określonych filtrów: miejsce, cena, wyżywienie itp. Korzystając z klubów travelowych nie musimy martwić się, że jest już za późno na zorganizowanie imprezy noworocznej. Takie portale są wręcz przeznaczone dla spóźnialskich. Po pierwsze, w łatwy i szybki sposób możemy znaleźć i zakupić daną wycieczkę. Po drugie, wiele organizatorów, którym nie uda się sprzedać wszystkich miejsc na zabawę sylwestrową, promuje swoje ogłoszenie właśnie na portalach travelowych. Dzięki temu mamy szansę na zakup wycieczki lub imprezy Sylwestrowej po naprawdę okazyjnych cenach.

Jak przeżyć cudownego Sylwestra tanio i nie zwariować >>

Specjalnie dedykowane serwisy

W internecie znajdziemy nawet specjalnie dedykowane sylwestrowym poszukiwaniom serwisy. Jest to ciekawa propozycja dla zabieganych osób, które nie mają czasu ani też pomysłu na wcześniejsze wyszukiwanie ofert noworocznej imprezy. Wystarczy, że wejdziemy w jedno miejsce w sieci, gromadzące dziesiątki propozycji na udanego Sylwestra. Czyż to nie brzmi zachęcająco? Chyba, że lubicie spędzać tę wyjątkową noc w domowym zaciszu. Jeśli jednak wybieracie dobrą zabawę, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Ogromną zaletą porównywarek propozycji sylwestrowych jest sortowanie ofert po cenie oraz zebranie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu. Wystarczy, że przeczytamy opis oferty i jeśli nas zainteresuje, od razu możemy napisać maila do organizatorów lub po prostu zadzwonić do nich z zapytaniem. Kolejną zaletą jest wyszukiwanie ofert w okolicy. Możemy znaleźć niezłą imprezę kilka kilometrów od naszego domu!

Uważaj na oszustów

Niestety wyjątkowy czas sylwestrowy sprzyja nadużyciom ze strony oszustów. Pojawia się wiele fałszywych ofert noworocznych imprez. Znane są niechlubne przypadki osób, które przejechały setki kilometrów, aby spędzić wymarzonego Sylwestra w domku w górach, którego nawet nie było na mapie… Oszuści są sprytni i zdeterminowani, aby wyciągnąć kasę od nieświadomych niczego osób. Najczęściej zamieszczają ogłoszenia w Internecie. Podają numer telefonu, zdjęcia, opisują miejsce pobytu oraz warunki uczestnictwa w sylwestrowej zabawie. Co więcej, naszą uwagę mogą zmylić nawet sztucznie tworzone opinie i komentarze osób rzekomo uczestniczących w poprzednich edycjach imprezy. Nie dajmy się zwieść atrakcyjnie wyglądającym ofertom. Jak bronić się przed oszustwem?

Po pierwsze szukajmy ofert Sylwestra tylko na zaufanych i dużych portalach. Serwisy, które dopiero co zaczęły istnieć, powinny wzbudzić nasze podejrzenia. W tym celu sprawdźmy dokładnie, kto jest właścicielem portalu, jaki jest jego regulamin. Następnie, zanim wykupimy wyjazd sylwestrowy, sprawdźmy lokalizację. Czasami wystarczy nam tylko Google Maps, aby ocenić, czy podana miejscowość w ogóle istnieje. Możemy skontaktować się również z kimś mieszkającym lub prowadzącym biznes w okolicy, kto potwierdzi nam, że faktycznie podany ośrodek, hotel istnieje.

Może macie własne, kreatywne pomysły jak w ostatniej chwili zorganizować Sylwestra? Jedna z teorii głosi, że nieważne jest miejsce, gdzie pożegnamy stary rok, lecz ważne z kimś spędzimy Sylwestra. Życzymy więcej szampańskiej imprezy w najlepszym towarzystwie!

Spłukany po świętach? Sprawdź sposoby na sfinansowanie sylwestrowego szaleństwa >>