Stali klienci firm pożyczkowych mogą więcej

Stali klienci firm pożyczkowych mogą więcej

Jeżeli już kiedyś braliśmy pożyczkę i teraz znowu chcemy skorzystać z takiej możliwości, to z pewnością zastanawiamy się, czy zaciągać ją w tej samej firmie, czy może w nowej, która ma dla nowych klientów wiele ciekawych propozycji. Sprawdźmy czy stali klienci firm pożyczkowych mogą więcej?

Stali klienci firm pożyczkowych – na co mogą liczyć?

Oczywiście warto powiedzieć, że stali klienci firm pożyczkowych również są doceniani, dlatego właśnie warto się przyjrzeć ofertom skierowanym właśnie do nich. Może się okazać, że jako znany klient, który z poprzedniej pożyczki wyrobił się w terminie, będziemy mogli liczyć na możliwość pożyczenia większej ilości pieniędzy, co z pewnością będzie ciekawą propozycją, zwłaszcza jeżeli planujemy większy zakup. Dodatkowo może się też okazać, że będziemy mogli liczyć na dłuższy okres spłaty, a to także może być ciekawa propozycja.

Prowizja dla stałych klientów firm pożyczkowych

Zazdrościmy nowym klientom, że do zapłaty mają tylko prowizję? Warto zobaczyć, czy dla nas taka propozycja też by się nie znalazła. Może się okazać, że spełniając odpowiednie wytyczne, co do wysokości pożyczki i czasu jej spłaty, nie będziemy musieli płacić odsetek, tylko samą prowizję.

Firmy pożyczające pieniądze bardzo dbają o lojalnych klientów. Jeśli wiemy, że się do nich zaliczamy, to z pewnością warto sprawdzić, jaką propozycję mogą tutaj mieć dla nas, tak abyśmy wybrali to, co najlepsze w naszej sytuacji.

Sprawdź też, jak obniżyć koszt kolejnej chwilówki >>