PożyczkaCity – atrakcyjna oferta dla zabieganych

Doskonała wiadomość dla osób od dłuższego czasu ubiegających się o pożyczkę. Nowy serwis PożyczkaCity wychodzi na wprost wymaganiom swoich klientów, oferując im uzyskanie szybkiej pożyczki online bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu. Sprawdź na jakich warunkach można ubiegać się o kredyt.

Pożyczka City – atrakcyjna chwilówka dla zabieganych

PożyczkaCity to doskonała możliwość dla osób, którym zależy na uzyskaniu szybkiej pożyczki online, której uzyskanie zazwyczaj obejmuje duże nakłady czasu. Warunki PożyczkiCity są bezpieczne i wygodne. Pierwszą pożyczkę można otrzymać w kwocie 3000 zł na okres od 14 do 30 dni, natomiast kolejną nawet w wysokości do 5000 zł.
Dzięki PożyczceCity szybko uporasz się z finansowymi problemami lub spełnisz swoje zaległe plany i marzenia.

Kto może ubiegać się o pożyczkę City?

Aby otrzymać PożyczkęCity należy spełniać poniższe wymagania:

 • Wiek od 20 do 70 lat,
 • Polskie obywatelstwo,
 • Osobisty rachunek bankowy,
 • Regularne miesięczne przychody,
 • Aktualny adres e-mail,
 • Aktywny numer telefonu,
 • Pozytywna historia kredytowa.

PożyczkaCity to łatwe wnioskowanie i szybka wypłata pieniędzy

Cały proces wnioskowania o PożyczkęCity odbywa się w całości przez Internet.
Jak złożyć wniosek? To bardzo proste:

 1. Za pomocą suwaka należy ustawić wysokość kwoty, jaka Cię interesuje i okres spłaty na jaki chcesz pożyczyć pieniądze.
 2. Wypełnij wniosek wymaganymi danymi osobowymi.
 3. Ustaw hasło, które będzie dostępem do Twojego konta na stronie pożyczkodawcy.
  Ważne, abyś zapamiętał hasło, bo będzie ono potrzebne do logowania do panelu użytkownika, w którym będą pojawiać się informacje o zobowiązaniach.
 4. Następnie w czasie rzeczywistym pojawia się wiadomość czy wniosek został zaakceptowany, a dalsze informacje są przekazywane telefonicznie i mailowo.

Dodatkowym plusem wnioskowania o kredyt w PożyczkaCity jest to, że jeżeli wniosek zostanie odrzucony, klientowi zostaną przedstawione inne opłacalne alternatywy.

Po uzyskaniu informacji o przyznaniu pożyczki następuje kontakt z pożyczkodawcą. Po weryfikacyjnym przelewie 1 grosza pieniądze są przelewane na konto osoby ubiegającej się o pożyczkę.

W PożyczceCity masz możliwość ubiegać się o dobranie kwoty do pożyczki. Istnieje również możliwość refinansowania pożyczki (jeżeli nie jesteś w stanie jej spłacić) o 7, 14 lub 30 dni.

Reprezentatywny przykład

Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0% (obliczone na dzień 25.01.2018); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1000 zł. Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Standardowe Warunki Spłaty): RRSO wynosi 674.24% (obliczone na dzień 25.01.2018); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 10 %; całkowity koszt pożyczki: 183,20 zł, w tym: Prowizja 175 zł, Odsetki 8,20 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1183,20 zł.

 

provema rynek finansowy