Pekao Konto Przekorzystne – odbierz 250 zł bonusu!

Pekao Konto Przekorzystne to jeden z tych produktów bankowych, które cieszą się największą popularnością! Wszyscy Ci, którzy nie zdążyli skorzystać z fenomenalnej promocji Banku Pekao S.A. mogą wziąć udział w drugiej edycji! Tym razem do zgarnięcia jest 250 zł premii i aż 3% na lokacie! Chcesz poznać warunki? Sprawdź poniżej!

Konto Pekao Przekorzystne – kto może wziąć udział w promocji?

Promocja Banku Pekao S.A. skierowana jest dla nowych klientów banku. Możesz wziąć udział w akcji, jeśli:

 • ukończyłeś 18 rok życia,
 • od 1 stycznia 2019 roku do 20 maja 2020 r. nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku bankowego w Pekao.

Spełniasz powyższe warunki? Nie czekaj! Skorzystaj z promocji już dziś!

provema rynek finansowy

Konto Pekao Przekorzystne – co możesz zyskać?

Bonus w nowej edycji kultowej promocji Banku Pekao S.A. jest bardzo atrakcyjny. Biorąc udział w akcji, możesz zyskać:

 • 100 zł za założenie konta (proces jest bardzo łatwy – konto założysz robiąc sobie selfie),
 • m.in. 100 zł za polecenie konta znajomych (możesz polecić konto aż 15 znajomym, a to oznacza, że możesz zyskać nawet 1500 zł!)
 • 50 zł za udział w programie “Bezcenne chwile”.

Sam przyznaj, że bonusy pieniężne są naprawdę atrakcyjne! Łącznie do zgarnięcia jest aż 1650 zł!

Konto Pekao Przekorzystne – jakie są dodatkowe plusy założenia rachunku?

Konto Pekao Przekorzystne to nie tylko premie pieniężne, ale również świetne warunki prowadzenia rachunku. Sprawdź poniżej:

 • 0 zł za:
  • otwarcie rachunku
  • prowadzenie rachunku (jeśli zasilisz go kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub przez Peo Pay. W innych wypadku poniesiesz opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie),
  • kartę do konta (pod warunkiem, że zasilisz konto kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub przez Peo Pay – inaczej będziesz musiał ponieść opłatę w wysokości 3 zł miesięcznie),
  • przelewy internetowe,
  • wypłata gotówki z bankomatów Pekao,
  • wypłata gotówki z bankomatów innych, niż Pekao (jeśli zasilisz konto kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub przez Peo Pay – inaczej będziesz musiał ponieść opłatę w wysokości 2%).
 • 3% na Lokacie PeoPay w skali roku.

Jak zdobyć 1650 zł od Banku Pekao S.A.?

No dobrze, czas przejść do konkretów! Z pewnością najbardziej interesuje Cię właśnie, w jaki sposób zyskać wspomniany wyżej bonus pieniężny? Warunki są naprawdę proste! Wystarczy, że będziesz postępował według poniższych wskazówek:

1. Do 30 czerwca 2020 roku: otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową za pomocą PeoPay lub bankowości internetowej. Podpisz umowę, wykorzystując biometrię.
Brzmi skomplikowanie? To naprawdę proste! Wystarczy, że zrobisz sobie selfie – dzięki temu bank będzie miał możliwość potwierdzenia Twojej tożsamości. Na dodatek proces jest bardzo wygodny – nie musisz wychodzić z domu, aby założyć konto osobiste! 🙂
Wniosek o konto złóż za pomocą tego przycisku:

provema rynek finansowy

2. Po otwarciu konta (z datą do końca miesiąca, w którym założyłeś rachunek bankowy w Pekao):

 • zasil konto kwotą m.in. 500 zł,
 • wykonaj m.in. 1 transakcję kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji PeoPay.

3. W kolejnych 3 miesiącach kalendarzowych powtórz warunki z punktu drugiego.

Kiedy dostaniesz bonus za założenie konta?

Za założenie Konta Przekorzystnego przysługuje Ci bonus w wysokości 100 zł. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz go na swój rachunek bankowy, nie później niż do 30 listopada 2020 roku.

Jeśli chcesz zyskać dodatkowe 50 zł, musisz wziąć udział w programie “Bezcenne chwile”. Aby to zrobić, do 30 czerwca 2020 r. zarejestruj swoją kartę w programie. Możesz to zrobić za pomocą strony internetowej lub aplikacji PeoPay.

Chyba nie trzeba więcej dodawać? Bonusy mówią same za siebie – nie zwlekaj, załóż Konto Przekorzystne już dziś, by cieszyć się premią i atrakcyjnymi warunkami na koncie! Powodzenia!