Deutsche Bank – Konto dbPremium za 0 złotych plus lokata 3%

db premium

Deutsche Bank oferuje swoim klientom promocję konta dbPremium na bardzo korzystnych warunkach, z opłatą miesięczną wynoszącą 0 zł. Konto dedykowane jest dla osób posiadających nieco większy kapitał.  Sprawdź jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z promocji.

DbPremium za 0zł + lokata ze stałym rocznym oprocentowaniem 3%

Deutshe Bank stworzył dla swoich klientów premium nowoczesny zestaw usług oszczędnościowo – rozliczeniowych. Na promocję konta dbPremium składa się kilka korzystnych dla klienta kwestii:

– Opłata za otwarcie i prowadzenie konta wynosi 0zł. Nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów na całym świecie (poza opłatami naliczanymi przez operatora – trzeba więc uważać gdzie wypłaca się pieniądze) oraz za wydanie karty IQ World MasterCard i przelewy przez Internet (z wyłączeniem przelewów SORBNET).

– Oprocentowanie środków gromadzonych na koncie wynosi 1,3% w skali roku, z miesięczną kapitalizacją.

– Możliwość przystąpienia do lokaty, o stałym oprocentowaniu 3%, na maksymalnie 12 miesięcy. Minimalna kwota lokaty powitalnej wynosi 20 000 zł. Łączna suma wszystkich lokat otworzonych  przez klientów nie może przekroczyć 100 000 zł.

– Limit kredytowy 4300 PLN bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów.

– Dostęp do bankowości internetowej dbEasyNet, w której możesz sprawdzać na bieżąco informacje o rachunkach i je obsługiwać.

– 2,55 % oprocentowania na koncie oszczędnościowym. 0 złotych za otwarcie i prowadzenie konta. Oprocentowanie to obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od dnia otwarcia Konta Oszczędnościowego Plus, jeżeli łączna kwota środków nie przekracza 100 000 zł. Po 4 miesiącach oprocentowanie wyniesie 1,05%.

Szczegóły promocji dostępne są tutaj.

UWAGA! Przystąpić do promocji można do dnia 30.06.2018 r.

Jak założyć konto?

Konto dbPremium można otworzyć przez Internet, w trzech prostych krokach:

  1. Wypełnij wniosek tutaj, wybierając również dodatkowe produkty do konta (lokata, oszczędnościówka),
  2. Pamiętaj o wyrażeniu zgody marketingowej – jest to warunek konieczny do uczestnictwa w promocji,
  3. Podpisz umowę, którą dostarczy Ci kurier ,
  4. Korzystaj z konta.

dbPremium

Tabele opłat i prowizji