Konto Otwarte na Ciebie – odbierz nawet 200 zł w gotówce!

Maj, majówka, to może i “Majowa premia”? 🙂
Jednymi z najczęściej pojawiających się na naszej stronie promocji, są oferty banku BNP Paribas. Wychodząc na przeciw nowym potencjalnym klientom, bank tworzy atrakcyjne promocje, dzięki którym można zgarnąć całkiem dobre bonusy! Dziś po raz kolejny mamy przyjemność poinformować, o możliwości zgarnięcia gotówki za założenie konta osobistego. Na szali jest aż 200 zł – piszesz się? 🙂

Konto Otwarte na Ciebie “Majowa premia” – kto może wziąć udział w promocji?

Promocja, w której do wygrania jest aż 200 zł, jest przeznaczona dla nowych klientów banku. To oznacza, że jeśli od minimum 12 miesięcy nie byłeś posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku bankowego w BNP Paribas, możesz wziąć w niej udział!

provema rynek finansowy

Jakie dodatkowe korzyści oferuje BNP Paribas?

Jeśli 200 zł premii to dla Ciebie za mało, być zdecydował się na otwarcie rachunku w banku BNP Paribas, przedstawiamy również inne korzyści:

 

 • 0 zł za:
  • otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego,
  • wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash w Polsce,
  • wypłata z bankomatów BNP Paribas za granicą,
  • przelewy internetowe,
  • użytkowanie Karty Otwartej na Dzisiaj (musisz wykonać min. 1 transakcję kartą w miesiącu, inaczej taka opłata będzie wynosić 3 zł i będzie to pobierane z Twojego konta),
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe.

Majowa premia – jak zdobyć 200 zł w gotówce?

No dobrze, przejdźmy do konkretów – z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób zyskać premię, o której mowa? Nic prostszego – aby ją uzyskać musisz postępować względem poniższych instrukcji:

 1. Do 17 maja złóż wniosek o założenie rachunku Bankowego Konto Otwarte na Ciebie za pomocą tego przycisku:provema rynek finansowy
 2. Do 5 czerwca podpisz umowę o konto. W trosce o Twoje bezpieczeństwo bank umożliwia zrobić Ci to zdalnie – dostaniesz na swój numer telefonu unikalny kod SMS, którym posłużysz się, by podpisać umowę. Po podpisaniu umowy aktywuj kartę do konta, którą dostaniesz od kuriera.
 3. Aby otrzymać pierwsze 100 zł, zadbaj o to, aby w czerwcu 2020 roku zapewnić wpływ na konto w wysokości m.in. 1000 zł, a także wykonaj 4 transakcje bezgotówkowe kartą do konta.
 4. Aby otrzymać kolejne 100 zł powtórz warunki z kroku 3 w lipcu 2020 roku (wpływ min. 1000 zł na konto oraz 4 transakcje kartą).

Kiedy uzyskasz 200 zł premii?

Po spełnieniu powyższych warunków będzie Ci przysługiwać premia w wysokości 200 zł. Otrzymasz ją od banku w dwóch transzach. Do 19 lipca 2020 roku powinieneś uzyskać od banku maila z wiadomością o przyznaniu nagrody. Wtedy też otrzymasz pierwsze 100 złotych. Kolejne dostaniesz w następnym miesiącu kalendarzowym – w sierpniu 2020 r.

To jak? Chcesz, aby Twoje konto zasiliło się o 200 zł? 🙂 To w końcu niezłe dofinansowanie do wakacyjnego wyjazdu. Jeśli zdecydowałeś się otworzyć konto z Majową Premią, koniecznie złóż wniosek jeszcze dziś!

Śledź aktualne promocje bankowe na Zarabiaj na bankach!