“Wakacyjne konto” – do odebrania kolejne 250 zł od BNP Paribas

Bank BNP Paribas lubi mile zaskakiwać nowych klientów atrakcyjnymi promocjami. Teraz w promocji “Wakacyjne konto” do zgarnięcia aż 250 zł w bonach! Sprawdzamy szczegóły promocji i krok po kroku sprawdzamy, jak wziąć w niej udział!

“Wakacyjne konto” – kto może wziąć udział w promocji?

Oferta promocyjna Banku BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów banku, którzy:

 • mają ukończony 18 rok życia,
 • są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, a także posiadają dowód osobisty,
 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku oraz nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

Jaka jest nagroda w akcji “Wakacyjne konto”?

Bank BNP Paribas jest hojny dla nowych klientów, dlatego też w najnowszej promocji do zgarnięcia jest aż 250 zł! Nagrodą są trzy bony Sodexo o łącznej wartości 150 zł oraz jeden bon do sklepów Biedronka – o wartości 50 zł.

provema rynek finansowy

Jak odebrać 250 zł w bonach?

Zainteresowała Cię ta promocja i zastanawiasz się, co musisz zrobić, aby odebrać nagrodę? Zasady premii są proste:

 1. Do 31.07.2020 r. zarejestruj się w promocji – kliknij w LINK PROMOCYJNY i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.
  Możesz to zrobić do 31.07, pamiętaj jednak, że promocja trwa nie dłużej, niż do osiągnięcia 3000 rejestracji. Liczba miejsc jest limitowana – pospiesz się!
 2. Otwórz konto – podpisz umowę ramową i nadaj PIN do karty do 14.08.2020 r.
 3.  W sierpniu 2020 r. zrób przynajmniej 3 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej.
  Bon Sodexo o wartości 50 zł otrzymasz we wrześniu.
 4.  We wrześniu 2020 r. zrób przynajmniej 5 transakcji BLIK.
  Bon Sodexo o wartości 100 zł otrzymasz w październiku.
 5.  W październiku 2020 r. zrób przynajmniej 3 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej.
  Bon Sodexo o wartości 50 zł otrzymasz w listopadzie.
 6. W miesiącach listopad 2020 r. do styczeń 2021 r. Korzystaj z Konta Osobistego wraz z Kartą. Dzięki aktywnemu korzystaniu otrzymasz e-kod do Biedronki w wysokości 50 zł. w lutym 2021 r.

provema rynek finansowy

Do kiedy można wziąć udział w promocji?

Załóż konto, klikając w LINK PROMOCYJNY, do 31.07. Pamiętaj jednak, że akcja jest limitowana i trwa nie dłużej, niż do osiągnięcia 3000 rejestracji!

Jakie inne korzyści zyskujesz, zakładając konto w BNP Paribas?

Bank BNP Paribas oferuje korzystne warunki, pozwalając dobrać kartę do konta pod własne preferencje. Klient banku ma do wyboru “Kartę Otwartą na Dzisiaj”, “Kartę Otwartą na e-Świat” oraz “Kartę Otwartą na Świat”. Każda z tych kart oferuje inne bonusy:

 1. Karta Otwarta na Dzisiaj: dla ceniących ekonomiczne rozwiązania, którzy także często płacą gotówką: 0 zł za użytkowanie karty debetowej, 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce, 0 zł za użytkowanie karty i wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia.
 2. Karta Otwarta na e-Świat: dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków: bezpłatne ubezpieczenie „Cyber pomoc”. Chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku. 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w Polsce i za granicą, użytkowanie karty debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie.
 3. Karta Otwarta na Świat: dla kochających podróże, którzy chcą wygodnie płacić i oszczędzać: płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania, bezpłatne Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”. Chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów, użytkowanie karty debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

Czy warto wziąć udział w promocji?

Tak! Bony Sodexo oraz do Biedronki czekają na Ciebie. Zarejestruj się w promocji już dziś i ciesz się atrakcyjną premią!

provema rynek finansowy