Załóż Konto z Kartą Otwartą na Świat i zyskaj 250 zł na paliwo

Konto z Kartą Otwartą na Świat

Załóż Konto z Kartą Otwartą na Świat i uzyskaj od banku nawet 250 zł na paliwo.
Poprzednie opisane przez nas promocje banku BNP Paribas cieszyły się ogromną popularnością. Czas na kolejną odsłonę. Tym razem do wygrania jest darmowe tankowanie.

Załóż Konto z Kartą Otwartą na Świat – jak to zrobić?

Założenie konta jest bardzo proste: wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zostawić swoje dane klikając w link poniżej:

provema rynek finansowy

Promocja organizowana jest dla nowych klientów banku BNP Paribas (szczegóły znajdziesz w naszym poprzedni wpisie).

Do kiedy można wziąć udział w promocji?

Jak podaje strona banku do promocji można przystąpić do 31.07.2019 r., jednak nie dłużej niż do osiągnięcia 800 rejestracji. Jak więc widać, ilość miejsce jest jeszcze bardziej ograniczona, niż w tych, oferujących inne bonusy.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj za pomocą tego linku. Rejestracji należy dokonać do 31.07.2019 r.

Następnie należy zawrzeć Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj do 14.08.2019 r.

Ostatnim krokiem jest dokonanie aktywacji aplikacji mobilnej Gomobile do 31.08.2019 r., a w następnym miesiącu wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą o wartości min. 300 zł.

Warunki są dokładnie takie same, jak w poprzednich odsłonach.

Konto z Kartą Otwartą na Świat – kiedy otrzymasz nagrodę?

Kartę przedpłaconą Orlen o wartości 250 zł otrzymasz do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Śledź również inne promocje bankowe na naszej stronie Zarabiaj na bankach!

Polecane produkty

opoqa.pl

Opoqa Finance to firma, podchodząca do pożyczek w inny sposób. Większość pożyczkodawców prosi swoich klientów o dokonanie symulacji długu przed złożeniem wniosku pożyczkowego. Opoqa Finance proponuje klientowi odwrotny sposób postępowania – wypełniasz wniosek, weryfikujesz swoją historię bankową, a pożyczkodawca na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji zwraca Ci informację o tym jakie […]

Doskonała wiadomość dla osób od dłuższego czasu ubiegających się o pożyczkę. Nowy serwis PożyczkaCity wychodzi na wprost wymaganiom swoich klientów, oferując im uzyskanie szybkiej pożyczki online bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu. Sprawdź na jakich warunkach można ubiegać się o kredyt. Pożyczka City – atrakcyjna chwilówka dla zabieganych PożyczkaCity […]