BGŻ BNP Paribas – odbierz 400 zł w formie bonów Allegro. Sprawdź co zrobić, aby je uzyskać.

BGŻ BNP Paribas
BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas oferuje nową promocję. Tym razem nagrodą są bony na zakupy.
Często robisz zakupy na Allegro? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Wróciła rewelacyjna promocja od banku BGŻ BNP Paribas, który oferuje Ci aż 400 zł w formie bonów na zakupy na tym portalu. Warunek? Bardzo prosty! Wystarczy założyć kartę kredytową, a i oczekiwania są mniej złożone niż w innych firmach.

BGŻ BNP Paribas – co zrobić, by zyskać bony?

W przeciwieństwie do wielu innych banków, zachęcających do skorzystania z podobnych promocji, BGŻ BNP Paribas wymaga od swoich klientów, aby w okresie ostatnich 18 miesięcy nie mieli zawartej umowy o kartę kredytową w banku. Warto jednak pamiętać, że posiadanie innych produktów banku – jak np. kredyt czy konto – nie dyskwalifikuje z brania udziału w promocji!

Jak postępować, by uzyskać obiecane bony? Tutaj sprawa jest równie prosta – wystarczy, że na stronie internetowej banku wypełnimy formularz, zostawiając swoje dane kontaktowe. Uwaga! Należy jednak pamiętać, by nie pominąć żadnego checkboxa i zaznaczyć wszystkie zgody.

provema rynek finansowy

 

Po przyznaniu karty…

Bank oferuje nam na każdy miesiąc kalendarzowy bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro pod warunkiem, że dokonamy łącznych transakcji kartą na 1000 zł. Jako pierwszy miesiąc promocji liczy się miesiąc kolejny, po podpisaniu umowy. Jeżeli w dany miesiącu nie zapłacimy kartą 1000 zł, dostaniemy 100 zł premii mniej – tak odpowiednio w każdym miesiącu.

Do transakcji wykonywanych kartą nie zalicza się jednak płatności za rachunki czy doładowania wirtualnych portfeli, akceptowalne są natomiast wypłaty z bankomatów i przelewy z rachunku karty.

Jeżeli spełnimy wszystkie z powyższych warunków, konieczna będzie rejestracja na portalu mambonus.pl aby odebrać bon.

„Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna”.

Jedynie 4000 uczestników promocji

Bank przewidział 4000 nagród, co oznacza że jedynie 4000 uczestników może wziąć udział w promocji. Każdy kolejny przekraczający tą liczbę nie będzie brany pod uwagę. Jeżeli zatem jesteście zainteresowani promocją, warto się spieszyć.

 

By skorzystać również z innych promocji, śledź naszą stronę Zarabiaj na bankach