Tanie randki, czyli jak spotykać się z ludźmi i nie zbankrutować

tanie randki

Dzisiaj spojrzymy na finanse z innej perspektywy. Jesteś singlem? Odkładasz pieniądze, ale równocześnie nie chcesz rezygnować z radości życia? Chodzisz na randki i zastanawiasz się jak kreatywnie i oszczędnie spędzać ciekawy czas z osobą (lub osobami 😉 ), z którymi się spotykasz? Ten wpis jest dla Ciebie! Podpowiadamy, jak zaplanować udane, kreatywne i tanie randki.

Tanie randki = złe randki? Nigdy!

Nowo poznanej osobie, na której chcemy zrobić wrażenie, niekoniecznie musimy od razu proponować zagraniczny wyjazd związany ze sporymi wydatkami. Możemy zaplanować interesującą randkę, która okaże się równie udana dla naszego portfela. Zobaczcie przygotowane porady!

Gdzie poznawać nowych ludzi?

W pierwszej kolejności powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie, gdzie i jak poznawać nowych ludzi. Jeśli jesteśmy wtłoczeni w dane środowisko, pracujemy ciągle z tymi samymi ludźmi np. w biurze, gdzie nie mamy kontaktu z klientami, to znaczy nie nawiązujemy nowych znajomości, trudno o znalezienie drugiej połówki i spędzenie udanej randki. Jeśli ktoś pragnie poznać nową osobę, powinien zapomnieć o czasach, gdy biernie czekało się na coś nowego w naszym życiu prywatnym. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i działać!

Internet sprzyja randkowiczom

Coraz więcej singli korzysta ze specjalnie dedykowanych serwisów i aplikacji, gdzie można poznać ciekawych ludzi. Na polskim rynku doskonale sprawdza się portal randkowy sympatia.pl. Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome swoich potrzeb, dlatego tego typu portale już dawno temu przestały być tematem tabu czy czymś wstydliwym. Szczęśliwe pary otwarcie mówią, że poznały się na portalu randkowych.

Jeszcze parę lat temu, wiele osób podchodziło do serwisów randkowych nieufnie – nigdy nie wiadomo do końca, kto znajduje się po drugiej stronie komputera. Obecnie, gdy większość informacji możemy zweryfikować na Facebooku czy innych platformach Social Media, czat z drugą osobą i ewentualne spotkanie już nie stanowi wielkiego niebezpieczeństwa. Oczywiście wymieniona sympatia.pl to tylko jeden z wielu serwisów randkowych. Ostatnio na popularności zyskuje aplikacja Badoo, gdzie również możemy poznawać nowe osoby. Aplikacja korzysta z zaawansowanego algorytmu, dopasowując nowe znajomości według wielu czynników.

Pomysły na tanią randkę

Jeśli już poznamy interesującą osobę, chcemy ją zaskoczyć i wymyślić ciekawą randkę. Jakie pomysły wchodzą w grę? Czy tylko drogie rozwiązania zostaną docenione? Niekoniecznie. Ważne, by starać się poznawać zainteresowania drugiej osoby. To pozwoli nam wymyślić randkę, która nie okaże się klapą, przynajmniej jeśli chodzi o pomysł.

Nie spóźniaj się na randki! Sprawdź jakie aplikacje pozwolą Ci punktualnie dotrzeć na miejsce spotkania.

Koncert

Oferta koncertów jest naprawdę bogata. Wiele imprez organizowanych jest przez urzędy miast, dzięki czemu są darmowe. Wystarczy włączyć przeglądarkę internetową i poświęcić trochę czasu na wyszukanie darmowych koncertów w okolicy. Oczywiście najwięcej ofert będzie podczas wakacji, ponieważ pogoda i czas sprzyja na długie koncertowanie. Sprawdźmy jeszcze imprezy cykliczne, często odbywające się w lokalnych pubach lub domach kultury. Wielu młodych artystów zaczyna w takich miejscach, więc jest duża szansa, że trafimy na naprawdę wartościowy występ i przy okazji przeżyjemy udaną i tanią randkę.

Kręgle

Kręgle to świetna alternatywa typowych propozycji randkowych takich jak kino czy kolacja w restauracji. Gra w kręgle wymaga od nas zaangażowania, przynosi sporo frajdy, a dodatkowo oprócz zdrowej rywalizacji zostawia też sporo czasu na rozmowę z partnerem. W wielu kręgielniach możemy kupić napoje i spędzić dużo czasu na rozgrywce. Największą wadą kręgli jest cena tej rozrywki. W Internecie możemy jednak poszukać różnego rodzaju zniżek, dzięki czemu wydamy mniej za naprawdę zaskakującą propozycję na randkę.

Kolacja przyrządzona wspólnie

Co powiecie na wspólnie przygotowaną kolację? Propozycja może być trochę ryzykowna. Zachodzi obawa, że wasza druga połowa stwierdzi, iż z pomysłem poszliście na łatwiznę. Wszystko zależy od tego, czy zaryzykujecie. Możesz przygotować kolację sam, jeśli oczywiście gotowanie przychodzi ci z łatwością i jesteś pewny swoich kulinarnych umiejętności. Jeśli jednak dobrze znasz partnera czy partnerkę, zaproponuj wspólne przyrządzenie kolacji. Czas spędzony w kuchni może okazać się naprawdę świetną zabawą. Na pewno o wiele tańszą niż kolacja w restauracji.

Wycieczka za miasto

Weekendowe wycieczki przy sprzyjającej pogodzie mogą stać się znakomitą formą randki. Nie musimy wcale daleko wyjeżdżać. Ważne by wcześniej znaleźć interesujące miejsca położone niedaleko od naszego miejsca zamieszkania. Możemy zapakować do samochodu jedzenie, koc i w drogę. Warto rozejrzeć się też za specjalnymi uchwytami na rower. Jeśli taki posiadamy, możemy wziąć ze sobą sprzęt i pojeździć na świeżym powietrzu za miastem. Wycieczki rowerowe to znakomity pomysł na wspólnie spędzony czas.

Często  podróżujesz? Sprawdź co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach turystycznych.

Kawa, herbata i rozmowa

Nie ma to jak interesująca rozmowa przy kawie czy herbacie. Poszukaj ładnego miejsca, kawiarni z ciekawą aranżacją wnętrza i zaproś swoją drugą połowę na coś ciepłego do picia i na rozmowę. Na pewno taka forma wspólnego spędzenia czasu okaże się atrakcyjniejsza niż dwugodzinny seans filmowy, podczas którego dwie osoby w ogóle ze sobą nie rozmawiają.

Pomysłów na niedrogą a udaną i tanią randkę może być wiele. Czy masz swoje sprawdzone pomysły na randkę? Więcej dla miłośników oszczędnego życia już wkrótce na www.rynekfinansowy.info.