Dlaczego pożyczka pozabankowa?

Dlaczego pożyczka pozabankowa

Na każdym kroku jesteśmy zarzucani rozmaitymi reklamami, ofertami, zaproszeniami od rozmaitych banków oraz firm pożyczkowych. Nadmiar informacji sprawia, że człowiek bardzo często się w tym wszystkim gubi. Nie zawsze mamy ochotę iść do banku, spędzać w nim długie godziny i zastanawiać się, czy coś z tego jednak będzie.

Pożyczka pozabankowa – szybko i przyjemnie

Zastanawiacie się, czy to możliwe, aby formalności związane z pożyczką były załatwione praktycznie od ręki? Oczywiście, że tak. Duża zaletą pożyczek pozabankowych jest nie tylko ich dostępność. Często do złożenia wniosku wystarczy jedynie dostęp do Internetu na jakimkolwiek nośniku i podanie podstawowych danych kontaktowych. Po ich przesłaniu czekamy na telefon od weryfikatora, który następuję na ogół w przeciągu kilku lub kilkunastu minut od złożenia wniosku o pożyczkę.

Sprawdź największe wady i zalety pożyczek – chwilówek >>

W trakcie rozmowy z konsultantem należy posiadać przy sobie dowód osobisty, ponieważ będziemy zmuszeni podać jego numer oraz datę wydania. Weryfikator zada nam serię podstawowych pytań dotyczących naszych dochodów oraz ewentualnych kosztów, jeśli posiadamy inne pożyczki. Na tej podstawie jest podejmowana decyzja o przyznaniu nam pożyczki pozabankowej zgodnie z wnioskowaną przez nas kwotą lub też niższej.

Jak odebrać pieniądze?

Pozabankowe firmy pożyczkowe przelewają pożyczkę na wskazane przez nas konto. Jest to ten sam rachunek, z którego wykonujemy przelew weryfikacyjny w wymaganej przez firmę pożyczkową kwocie, na ogół jednego grosza.

Zobacz, jakie warunki pożyczki możesz uzyskać w Ratkomat.pl >>