Konto Direct z aplikacją Moje ING ze zwrotem nawet 140 złotych

Konto Direct

Planujesz zmianę banku? Sprawdź promocję klasyki wśród kont osobistych! Otwarcie Konta Direct ING w promocji dopasowanej do Ciebie pozwala uzyskać do 140 złotych zwrotu oraz premie za polecenia. Sprawdź już teraz!

Promocja dopasowana do Ciebie

Promocja trwa od 1 lutego do 8 sierpnia 2018. Na spełnienie wszystkich warunków w promocji klienci mają czas do 30 kwietnia 2018 roku. W zależności od swojego wieku, możesz otrzymać premię, spełniając nieco inne warunki.

Aby wziąć udział w promocji należy nie posiadać ani współposiadać żadnego konta osobistego z Lwem (tj. Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) w okresie od 01.08.2016 do 31.01.2018 roku.

Jeżeli spełniamy powyższy warunek, należy udać się na stronę promocji i założyć nowy rachunek razem z kontem oszczędnościowym i kartą debetową.

UWAGA – Jeżeli posiadasz dostęp do bankowości internetowej i aplikacji Moje ING ( z tytułu innego, niż posiadanie konta w czasie podanym w regulaminie promocji), aby założyć konto w promocji należy złożyć wniosek o konto przez specjalny formularz.

Przystąpić do promocji można do 30.04.2018 roku.

Przejdź na stronę promocji

 Warunki promocji dla osób w wieku 18 – 25 lat

– Do 30 kwietnia 2018 otwierasz przez internet konto osobiste.

– Do 30 czerwca 2018 wykonujesz 8 transakcji BLIKiem lub kartą debetową z konta objętego promocją.

Dodatkowo możesz otrzymać 40 złotych, jeżeli:

– 3 z wykonanych BLIKiem transakcji zostaną dokonane w Internecie (pod uwagę nie będą brane transakcje wycofane lub anulowane),

– na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie od Twojego pracodawcy lub stypendium (pod uwagę będą brane tylko przelewy z kont, których posiadaczem są klienci indywidualni. Nie będą brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach lub bankomatach).

Na spełnienie tych warunków mamy czas do końca czerwca 2018 roku. Wypłata premii nastąpi do 8  sierpnia 2018 roku na konto oszczędnościowe.

Pełny regulamin promocji 18 – 25 lat

Przejdź na stronę promocji

 Warunki dla osób, mających 26 lat lub więcej

– Do 30 kwietnia 2018 otwierasz przez internet konto osobiste.

Do 30 czerwca 2018 wykonujesz BLIKiem lub kartą debetową z konta objętego promocją transakcje na min. 1000 złotych.

Dodatkowo możesz otrzymać 40 złotych, jeżeli:

– 3 z wykonanych BLIKiem transakcji zostaną dokonane w internecie (pod uwagę nie będą brane transakcje wycofane lub anulowane),

– na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie od Twojego pracodawcy w wysokości minimum 1000 złotych.

Na spełnienie tych warunków mamy czas do końca sierpnia 2018 roku, więc nieco dłużej niż młodsi klienci. Wypłata nagrody nastąpi z kolei do 10 października 2018 roku.

Pełny regulamin promocji 26+

Przejdź na stronę promocji

Koszt Konta Direct

– Posiadanie konta Direct jest darmowe.
– Koszt karty debetowej do konta to 7 zł za miesiąc (Z opłaty zwalnia wykonanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie w wypadku osób dorosłych i 200 zł  miesięcznie w wypadku osób młodszych)
-Bankomaty ING oraz Planet Cash – wypłaty darmowe.
-Pozostałe bankomaty – 2,5 zł za wypłatę oraz pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa.

Dodatkowo warto również poczytać o programie poleceń ING, ponieważ można w nim zyskać nawet do 1000 zł, przy poleceniu konta 10 osobom.

Tabele opłat i dokumenty

Pełny regulamin promocji 18 – 25 lat

Pełny regulamin promocji 26+

Tabela opłat i prowizji