OSTATNI DZWONEK! Do 12 miesięcy treningów za darmo z kartą OK system w BGŻ PARIBAS za założenie Konta Optymalnego

BGŻ PARIBAS oferuje wszystkim, chcącym założyć Konto Optymalne możliwość zdobycia karty OK System na 12 miesięcy za darmo oraz nawet 300 zł w formie moneybacku. Dodatkową korzyścią z promocji jest moneyback do 300 zł, za udział w promocji „Mobilna premia 2” 

W formie z Kontem Optymalnym

Jeżeli szukasz konta osobistego, a nie jesteś klientem banku BGŻ PARIBAS, warto rozważyć założenie Konta Optymalnego w BGŻ PARIBAS. Na wiosnę można zgarnąć 12 miesięcy darmowego korzystania z karty OK system (2 wejścia na sportowe obiekty partnerskie w tygodniu). Aby skorzystać z promocji trzeba być nowym klientem banku BGŻ PARIBAS (nie posiadającym konta optymalnego w BGŻ PARIBAS  przez 36 miesięcy wstecz. To samy dotyczy klientów banków BGŻ i BNP PARIBAS przed połączeniem).

UWAGA! W promocji można wziąć udział jeszcze do 31.03.2018r. Kartę otrzyma pierwsze 1500 wniosków.
Jeżeli potrzebujesz konta warto spróbować i tak, ponieważ czeka Cię jeszcze szansa zgarnięcia 300 zł moneybacku.

BGŻ Paribas

 

Aby otrzymać kartę, należy wypełnić formularz konkursowy dostępny wyżej, a następnie złożyć wniosek o otwarcie Kont Optymalnego wraz z kartą debetową. Można to zrobić za pośrednictwem specjalnie wygenerowanego linku, który otrzymamy po wypełnieniu formularza. Zarejestrujmy się koniecznie z użyciem tych samych danych, co w formularzu promocji. Na podpisanie umowy (dostarczy ją kurier) mamy czas do 13.04.2018r. Trzeba więc się spieszyć. 

12 miesięcy treningów za darmo z OK System – jak otrzymać?

Karnet na pierwszy miesiąc, uprawniający do korzystania z obiektów partnerskich OK System otrzymujemy za fakt podpisania umowy. Jest on przedłużany, jeżeli w każdym z kolejnych miesięcy promocji spełnimy następujące warunki:

  • Otrzymanie wpływu na konto o wysokości minimum 1000 zł, od rachunku zewnętrznego, nie należącego do nas. Nie może to być również wpływ z kredytu.
  • Dokonanie płatności kartą na minimum 200 zł.
  • Wykonanie jednego przelewu za pośrednictwem aplikacji GO Mobile.

Potwierdzenie otrzymania karnetu odbędzie się do 17.04.2018. Po otrzymaniu potwierdzenia należy zarejestrować karnet w OK System do 9 dni od otrzymania SMSa. Przez kolejne miesiące promocji karnety będą automatycznie przypisywane do konta, po spełnianiu warunków.

300 zł za transakcje mobilne – jak otrzymać?

Do promocji zapisujemy się wyrażając odpowiednią zgodę przy zakładaniu konta.  W promocji możemy otrzymać maksymalnie 25 zł miesięcznie zwrotu za dokonywanie transakcji mobilnych za pośrednictwem Android Pay. Aby otrzymać cashback, trzeba dokonać 25 transakcji za pomocą aplikacji w miesiącu.

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji W formie z kontem >>

Regulamin promocji Mobilna premia 2 >>