Lendon.pl – atrakcyjne rabaty i pożyczka do 5000 zł

Lendon.pl

Lendon.pl to jeden z większych pożyczkodawców, działających w Polsce. Gwarantuje nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem oraz nagradza stałych klientów. Lendon jest międzynarodowym i stabilnym pożyczkodawcą. Sprawdź na jakich warunkach możesz uzyskać pożyczkę w Lendon.pl.

Lendon.pl – informacje ogólne

Lendon oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł, na okres 5 do 45 dni. Pierwszą pożyczkę można otrzymać maksymalnie na 2000 zł. Firma stawia na przejrzystość i politykę informacyjną, udostępniając klientom liczne materiały, dotyczące produktów oraz zaciągania pożyczek.

Z punktu widzenia klienta Lendon.pl oferuje dwie bardzo ważne usługi dla stałych klientów:

Bezpłatne, indywidualne konsultacje online, dotyczące zarządzania indywidualnymi środkami finansowymi. Poza poradą związaną z gospodarowaniem własnymi środkami, klient otrzymuje w ramach konsultacji również bezpłatny samouczek na temat zarządzania finansami i podstaw ekonomii. W ramach konsultacji uczymy się zarządzania pieniędzmi.

Z tej formy wsparcia można skorzystać, jeżeli skorzystało się z oferty Lendon.pl więcej niż dwa razy (czyli w praktyce minimum trzy razy 😉 )

Refinansowanie pożyczki – w wypadku problemów ze spłatą pożyczki można ją refinansować, czyli mówiąc potocznie możesz spłacić pożyczkę 10, 20 lub 30 dni później u jednego z partnerów firmy Lendon.pl. Należy pamiętać, że refinansowanie podlega opłacie. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta Lendon.pl

Pożyczka w Lendon.pl – warunki

Aby otrzymać pożyczkę w Lendon.pl, należy spełnić następujące warunki:

– Być obywatelem Polski, legitymującym się dowodem osobistym, posiadającym nr pesel i stałe miejsce zamieszkania,

– Być w wieku od 21 do 70 lat,

– Posiadać rachunek osobisty w polskim banku,

– Posiadać aktywny numer telefonu.

Pożyczka w Lendon.pl – krok po kroku

  1. Wybierasz preferowaną kwotę i czas pożyczki w kalkulatorze na stronie głównej,
  2. Uzupełnij formularz rejestracyjny,
  3. Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza z własnego konta bankowego, według instrukcji,
  4. Czekaj na decyzję!

Lendon