Bank BGŻ Paribas – Konto optymalne i podwójny zysk/ 300 złotych premium za transakcje mobilne

BGŻ Paribas

W marcu ostatnia szansa na otrzymanie premii w promocji „Premia z bonusem” oraz premii za transakcje mobilne w promocji „Mobilna Premia 2” dla nowych klientów BGŻ Paribas. Nie zwlekaj, masz ostatnią szansę. Łącznie można zgarnąć nawet 460 zł.

BGŻ Paribas – premia za konto założone online

UWAGA! Promocja obowiązuje jeszcze w marcu, konkretnie:

Jeżeli przystąpimy do promocji przez dedykowaną stronę promocji i wyrazimy wszystkie zgody do 11.03.2018, a umowę o konto podpiszemy do 31.03.2018. Pamiętajmy, by wniosek o konto i kartę debetową złożyć za pomocą wygenerowanego specjalnie dla nas linku.

Przypominamy, że promocja jest dedykowana dla nowych klientów, czyli takich których do 36 miesięcy wstecz nie wiązała z bankiem żadna ramowa na konto osobiste (czyli rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy).

Niestety promocja obejmuje jedynie pierwsze 1000 rejestracji – aby sprawdzić czy nadal łapiemy się na promocję, trzeba złożyć wniosek.

Aby otrzymać bonus w wysokości 160 złotych, należy w miesiącach kwiecień – wrzesień 2018 aktywnie korzystać z konta, zapewniając minimum 1000 złotych wpływów. Dodatkowo należy dokonać transakcji bezgotówkowych na minimum 200 zł i minimum jeden przelew aplikacją GOmobile.

300 złotych w promocji Mobilna Premia 2

Aby zgarnąć dodatkowe 300 zł należy przystąpić do promocji na etapie zakładania Konta Optymalnego, wykonaj minimum 2 transakcje mobilne za pomocą aplikacji GoMobile, Android Pay lub MasterPass.

Jeżeli będziesz spełniać wspomniane warunki, w okresie 12 miesięcy od otwarcia konta możesz zyskać do 25 zł bonusu miesięcznie.

Aby założyć konto i skorzystać z promocji przejdź na dedykowaną stronę promocji.

BGŻ Paribas

Regulaminy oraz tabele opłat

Regulamin promocji Premia z bonusem >>

Regulamin promocji Mobilna premia 2 >>

Tabela prowizji BGŻ Paribas >>

Zawsze aktualne promocje bankowe oraz rankingi kont osobistych znajdziesz w serwisie https://www.bankipromocje.pl .