Pożyczka w Wandoo nakręca finanse osobiste

Pożyczka w Wandoo

Pożyczka w Wandoo nakręca finanse osobiste – u tego pożyczkodawcy w stosunkowo łatwy sposób można otrzymać pierwszą pożyczkę w wysokości nawet do 2500 zł za 0 złotych. Firma udziela pożyczek na podstawie krótkiego wniosku, a dla stałych klientów oferuje możliwość pożyczenia nawet 5000 złotych.

Wandoo – informacje ogólne

Wandoo udziela stosunkowo wysokich pożyczek krótkoterminowych (chwilówek) – pierwszą pożyczkę można otrzymać nawet na 2500 zł, za darmo pod warunkiem spłaty w ciągu 30 dni kalendarzowych.

Stali klienci mogą ubiegać się o pożyczkę nawet w wysokości 5000 zł. Minusem jest fakt, że tak wysoka kwota może zostać nam przyznana przez firmę na maksymalnie 30 dni.

Plus stanowi z kolei fakt, że pożyczkę można refinansować – oznacza to, że termin spłaty można przedłużyć o 14 lub 30 dni, oczywiście za opłatą. Przyjemność taka wyniesie nas kolejno 325 złotych w wypadku przedłużenia o 14 dni i 500 złotych w wypadku przedłużenia o 30 dni. Jak widać, paradoksalnie dłuższe refinansowanie jest bardziej opłacalne.

Dokładny zakres kwot i warunki do nich dostosowane możesz zobaczyć tutaj.

Pożyczka w Wandoo – warunki

Aby móc wnioskować o pożyczkę w Wandoo, należy spełniać następujące warunki:

  1. Być mieszkańcem Polski,
  2. Mieścić się w przedziale wiekowym 20 – 70 lat,
  3. Nie możesz mieć innych zaległości związanych z zadłużeniem, ani widnieć w rejestrach dłużników,
  4. Musisz posiadać konto bankowe,
  5. Musisz posiadać aktywny numer telefonu komórkowego.

Wandoo – jak złożyć wniosek?

Proces wnioskowania w Wandoo jest obsługiwany całkowicie przez internet. Aby złożyć wniosek, należy wypełnić krótki i przejrzysty formularz na stronie pożyczkodawcy. Od pożyczki dzielą nas w zasadzie trzy krótkie kroki:

  1. Wybierasz kwotę i czas w kalkulatorze na stronie głównej Wandoo oraz wypełnij formularz rejestracyjny,
  2. Dokonujesz opłaty za rejestrację w wysokości 0,01 gr (ważne aby opłata została dokonana z konta posiadanego przez osobę wnioskującą o pożyczkę – jest to standardowa opłata weryfikacyjna) lub korzystasz z weryfikacji za pośrednictwem usługi Instantor.
  3. Po zaksięgowaniu przelewu lub zakończeniu weryfikacji konta wniosek zostanie rozpatrzony, a decyzję otrzymasz mailem lub SMSem.

Wandoo

Tabela opłat i prowizji

Tabela opłat i prowizji, wraz z wzorem umowy o pożyczkę