Rapida – wysokie pożyczki do 25 000 zł i z gwarantem, już w 24 godziny. Niskie RRSO!

Rapida to dobra opcja, jeżeli szukasz stosunkowo wysokiej pożyczki ratalnej. Jest to także dobra opcja dla osób nie posiadających dobrej historii kredytowej, ze względu na możliwość poręczenia pożyczki przez gwaranta. Firma jest w tym momencie jedną z lepszych możliwości na rynku pożyczkowym, ze względu na atrakcyjne oprocentowania. Sprawdź ofertę Rapidy.

Rapida – informacje ogólne

Rapida to firma wywodząca się z Wielkiej Brytanii, prężnie funkcjonująca na tamtejszym rynku. W Polsce zaczęli działać w ubiegłym roku, proponując klientom bardzo konkurencyjne oprocentowanie. W chwili obecnej jest to serwis, proponujący jedne z najniższych oprocentowań pożyczek w Polsce.

W Rapidzie można uzyskać pożyczkę ratalną, na kwotę od 2500 do 25 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 48 miesięcy. RRSO wynosi od 69,3%, a dla maksymalnej kwoty nawet 48,8% – co jest naprawdę dobrą ofertą. Warto również pamiętać, że pożyczkę może uzyskać osoba z negatywną historią kredytową, jeżeli przedstawi firmie ze swojej strony osobę, będącą gwarantem.

Pełny wykaz kwot i prowizji możesz znaleźć tutaj.

Pożyczka w Rapida – warunki

Aby otrzymać pożyczkę w Rapidzie, Ty oraz osoba, którą wybierasz na poręczyciela – musicie spełnić następujące warunki:

 1. Być osobą w wieku od 18 do 75 roku życia.
 2. Zamieszkiwać na terenie Polski (posiadać status rezydenta).
 3. Posiadać dowód osobisty.
 4. Nie możesz być w trakcie postępowania o upadłości konsumenckiej.
 5. Musisz posiadać zdolność kredytową, wystarczającą do pokrycia miesięcznej raty.
 6. Posiadać konto w banku.
 7. Posiadać aktywny numer telefonu.
 8. Znaleźć osobę, która zgodzi się zostać gwarantem.

Pożyczka w Rapida – jak wnioskować o pożyczkę?

Aby uzyskać pożyczkę, należy dokonać następujących kroków:

 1. Wypełnij formularz pożyczkowy na stronie Rapidy.
 2. Wypełnij formularz dla gwaranta.
 3. Poczekaj, aż Rapida skontaktuje się z osobą, będącą Twoim gwarantem – musi on potwierdzić swoje dane i podać numer konta, na który będą wypłacone pieniądze.
 4. Zarówno wnioskujący, jak i gwarant powinni telefonicznie potwierdzić dane w formularzach.
 5. Po przejściu opisanych kroków udzielona zostaje pożyczka – przelewana jest na konto gwaranta, który przekazuje pieniądze osobie wnioskującej.

rapida rynek finansowy

Rapida – dlaczego warto?

Pożyczka w Rapidzie wymaga więcej czasu i formalności (ze względu na gwaranta), ale pozwala na uzyskanie naprawdę atrakcyjnej pożyczki. Plusy są trzy i czynią pożyczkodawcę w zasadzie bezkonkurencyjnym. Po pierwsze RRSO jest naprawdę niskie, jak na ten typ produktu. Po drugie czas spłaty jest relatywnie długi, pozwalający na rozłożenie rat na dogodne kwoty. Po trzecie – negatywna historia kredytowa nie stanowi problemu przy wnioskowaniu i otrzymaniu pożyczki. Ze względu na racjonalne oprocentowanie pożyczka w Rapidzie to bardzo interesująca opcja.