Wygraj głośnik JBL Flip 4 – nowa promocja Citibanku

W poprzednich artykułach przedstawialiśmy już parę promocji oferowanych przez bank Citi handlowy. Tym razem do wygrania jest głośnik JBL Flip 4. Warunkiem by go uzyskać jest oczywiście założenie karty i aktywne jej użytkowania. Sprawdź, jak wyglądają szczegóły promocji.

Jak wygrać głośnik JBL Flip 4?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia, natomiast należy pamiętać, że trwa ona jedynie do 14 maja! Poniżej przedstawiamy co musisz zrobić, by wygrać głośnik:

 1. Złożyć wniosek dla nowych klientów za pomocą tego linku:provema rynek finansowy
 2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej, a po otrzymaniu karty zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online.
 3. Zarejestrować się do programu Priceless Specials.
 4. Dokonać dowolnych transakcji kartą na min. 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące. Za każdy miesiąc można otrzymać 7000 punktów, co w sumie daje łączną kwotę 21000 punktów, które można wymienić na głośnik JBL Flip 4!

Jakie dodatkowe korzyści ma karta?

 • Brak opłat za użytkowanie kart
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty,
 • Za transakcje u partnerów Priceless Specials zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody,
 • Ponad 300 rabatów.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13714,88 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 714,88 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 714,88 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1142,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Kto może ubiegać się o kartę kredytową Simplicity?

Podobnie jak w przypadku innych promocji organizowanych przez Citi Handlowy są pewne wymagania co do osoby, która może wziąć udział w promocji:

 • Wiek – minimum 18 lat,
 • Dochód netto – minimum 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnej firmie m.in. 3 miesiące,
 • Dla firm: wiek minimum 18 lat, działalność prowadzona od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.

Śledź również naszą stronę Zarabiaj na bankach, by być na bieżąco z nowymi promocjami bankowymi!