BNP Paribas – nawet 400 zł z kartą kredytową

BNP Paribas

BNP Paribas proponuje nową promocję.
Do 31 maja można zgłaszać się do promocji organizowanej przez bank BNP Paribas „mamBONUS”. W tej edycji promocji za założenie karty kredytowej, można zgarnąć aż 400 zł do wydania w sklepach morele.net.

BNP Paribas – kto może skorzystać z promocji?

Udział w promocji może wziąć osoba, która w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie miała zawartej umowy o kartę kredytową BNP Paribas, ale – UWAGA – można posiadać inne produkty banku.

Jak skorzystać promocji banku BNP Paribas?

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste – wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i uzupełnić swoje dane, zaznaczając poniżej wszystkie zgody. W ciągu kilku dni oddzwoni konsultant i przeprowadzi dalszy proces wnioskowania o kartę.

provema rynek finansowy

Jeżeli karta zostanie przyznana, by otrzymać premię, należy spełnić warunki promocji, o czym piszemy poniżej.
Promocja trwa do 31 maja 2019 roku, jednak nie dłużej niż do osiągnięcia 4000 uczestników promocji.

Jak zyskać premię?

Za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym wykonamy kartą transakcje na łączną kwotę 1000 zł (minimum) bank przekazuje voucher w wysokości 100 zł.
UWAGA! Jako pierwszy miesiąc promocji uznajemy ten, który następuje po miesiącu, w którym otrzymaliśmy kartę. To znaczy, że jeżeli otrzymamy kartę w maju, to od czerwca do września musimy spełnić warunki promocji. W zależności od tego, ile razy spełnimy warunki promocji – tyle wynagrodzenia w postaci bonów otrzymamy.

Jako zaliczenie warunków promocji bank nie uznaje wirtualnych portfeli i płatności kartą za rachunki. Natomiast płatności w sklepach, przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów są uznawane.

BNP Paribas – dodatkowy bonus

Za założenie karty otrzymujemy premię w wysokości 5000 punktów, które z programem „mamBONUS” możemy wymienić na atrakcyjne nagrody oraz rabaty nawet do 50%.

Otrzymany voucher do sklepu morele.net możemy zamienić na sprzęt elektroniczny – smartfony, laptopy, tablety – do wyboru, do koloru 🙂

Jeżeli chcesz być na bieżąco i korzystać z innych okazji finansowych śledź inne promocje na naszej stronie: ZARABIAJ NA BANKACH