BLIKomania – co możesz wygrać?

BLIK to nowoczesna usługa, która pozwala zarządzać finansami jedynie przy pomocy telefonu – wybierać gotówkę z bankomatu, płacić w sklepach czy rozliczać się z innymi osobami. Na bazie popularności BLIKa powstała loteria BLIKomania, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody pieniężne. Potrzebna Ci dodatkowa gotówka? A może chcesz po prostu sprawdzić, czy masz szczęście? Weź udział w BLIKomanii!

BLIK – jak to działa?

Mechanizm, o który opiera się funkcjonowanie BLIKa, polega na generowaniu jednorazowych kodów ważnych przez 2 minuty. Kody są na żądanie banku przekazywanie klientowi. Jest to kombinacja 6 cyfr od 0 do 9.

Kiedy używamy BLIKa?

Polacy najchętniej korzystają z BLIKa, wypłacając pieniądze z bankomatu. Niepotrzebna jest wtedy karta . Wystarczy jedynie wybrać opcję wypłaty gotówki za pomocą BLIKa, a następnie wpisać wygenerowany przez aplikację kod i potwierdzić swoim PINem do aplikacji mobilnej.

BLIKiem można płacić również w sklepach – zastępuje on wtedy tradycyjną kartę płatniczą. Podobnie jak w przypadku bankomatu, taki sposób płatności jest bardzo prosty – zamiast PINu, na terminalu wpisujemy wygenerowany kod.

Dzięki BLIKowi szybko można też płacić w internecie, a także rozliczać się z innymi osobami, ponieważ przelew na ich konto trafia natychmiastowo.

Jak działa BLIKomania?

BLIKomania ma na celu rozpromowanie usługi płatności telefonem, dzięki czemu dla osób, które często płacą BLIKiem są atrakcyjne nagrody – w losowaniu można wygrać nawet 100 tysięcy złotych!

Aby wziąć udział w loterii, należy:

  • Zarejestrować się na stronie loterii – blikomania.pl
  • Dokonać płatności BLIKiem

Codziennie można wygrać 1×1000 zł, 47×100 zł, a pod koniec loterii zostaje rozlosowana nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zwycięzca dostanie powiadomienie adres mailowym.

Program BLIKomanii realizują takie banki, jak: Alior Bank, Bank Millenium, Santader Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, T-mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Bank Pekao S.A.

 Śledź również inne promocje na naszej stronie: https://www.rynekfinansowy.info/