Citibank – odbierz smartfon Xiaomi Redmi 6a. Sprawdź warunki promocji!

CitiBank
Citibank

Citibank oferuje nową promocję – tym razem do zgarnięcia nie są pieniądze, lecz smartfon.
W ostatnich artykułach
podaliśmy przykłady banków, w których za założenie konta można zyskać pieniądze. W poniższym artykule zasugerujemy również inny bonus – tym razem nagrodą nie będą przelane na konto środki, lecz nowy smartfon Xiaomi Redmi 6a. Taką ofertę składa Citibank, a jedynym warunkiem jest założenie darmowej karty kredytowej City Simplicity.

 

Citibank – kto może dostać smartfona?

Warunki są podobne, jak w przypadku wcześniej przedstawianych przez nas ofert. Aby zyskać bonus, należy spełniać poniższe wymagania:

  • Wiek – minimum 18 lat.
  • Dochód netto – minimum 1200 zł.
  • Zatrudnienie w obecnej firmie – minimum 3 miesiące.
  • Osoba zakładająca kartę kredytową musi być nowym klientem banku.

Zasady są nieco inne, w przypadku osób, prowadzących własną działalność gospodarczą. W tym przypadku:

  • Działalność gospodarcza musi być prowadzona minimum przez 2 lata.
  • Dochód netto musi wynosić 2500 zł.

Wniosek o kartę należy złożyć nie później, niż do 24.04.2019 roku, za pomocą tego linku. Po złożeniu wniosku, oddzwoni do nas przedstawiciel banku i przeprowadzi dalszy proces wnioskowania.

provema rynek finansowy

 

Co zrobić, gdy otrzymamy już kartę?

Po otrzymaniu karty należy spełnić jeszcze 2 warunki – zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) i za pomocą karty kredytowej wykonać płatności na łączną kwotę 1500 zł (w sklepach stacjonarnych bądź internetowych). Transakcje te należy wykonać DO 3 miesięcy, od otrzymania karty.

 

Kiedy otrzymamy telefon?

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków (czyli złożenia wniosku online, przeprowadzenia rozmowy z konsultantem banku i zrobienia transakcji na łączną kwotę 1500 zł) wiadomość o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej. Na wysłanie telefonu bank ma czas 60 dni, których termin liczy się od dostarczenia wiadomości.

 

Jakie korzyści jeszcze daje karta City Simplicity?

Korzystanie z tej karty kredytowej jest darmowe – nie są naliczane opłaty miesięczne czy też roczne. Dodatkową korzyścią jest darmowa usługa CityAlerts, dzięki której na telefon będą przychodzić na powiadomienia SMS o wykonanych na koncie operacjach.

Aby być na bieżąco z innymi promocjami śledź Zarabiaj na bankach