ING Bank Śląski – zgarnij nawet do 1000 zł. Sprawdź warunki promocji!

ING Bank Śląski
ING Bank Śląski

ING Bank Śląski wychodzi na przeciw klientom z nową promocją, pozwalającą uzyskać nawet do 1000 zł.
W poprzednim wpisie proponowaliśmy promocję banku Millenium, dzięki której można zyskać 200 zł za założenie konta. Tym razem z kolejną przyjazną propozycją wychodzi ING Bank Śląski, gdzie zyskać można jeszcze więcej pieniędzy. Ten Bank oferuje nam bowiem 140 zł za założenie konta – ale to nie wszystko. Dodatkowo, polecając konto znajomym, zyskujemy kolejne środki, dzięki czemu można zyskać nawet do 1000 zł.

ING Bank Śląski – kto może zarobić?

Podobnie jak w przypadku omawianego przez nas banku Millenium, konto w ING Banku Śląskim jest dedykowane nowym klientom (a więc osobom, które w dniu składania wniosku nigdy nie miały konta, kredytu, lokaty czy też ubezpieczenia w tym banku), którzy mają pełną zdolność do czynności prawnych i ukończyli 18 rok życia.

Jak zyskać 140 zł?

  • Jeżeli do 31 marca 2019 roku otworzymy konto osobiste za pomocą tego linku i dodatkowo do 30 czerwca 2019 roku wykonamy transakcje na min. 1000 zł kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę, wówczas zyskujemy od banku 100 zł.
  • Dodatkowo bank oferuje 20 zł, gdy 3 z pośród wykonanych przez nas transakcji będą zrobione BLIKIEM w Internecie,
  • I kolejne 20 zł w momencie, gdy dokonamy minimum 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (minimum 5 zł każdy)

provema rynek finansowy


Jak zyskać 1000 zł?

No dobrze, przedstawione warunki dotyczą uzyskania od banku 140 zł, ale przecież we wstępie pisaliśmy aż o 1000 zł. Co zatem zrobić, by zyskać aż 1000 zł? Odpowiedź jest bardzo prosta: należy spełnić powyższe warunki, oraz dodatkowo polecić konto 10 osobom. Jeżeli otworzą one konto w ING Banku Śląskim dzięki nam i spełnią warunki promocji, wówczas możemy zyskać nawet do 1000 zł.

 

Co więcej oferuje ING Bank Śląski?

Innymi korzyściami płynącymi z założenia konta w ING Banku Śląskim są:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash,
  • 0 zł za 1 wypłatę gotówki (w miesiącu) z innych bankomatów,
  • 0 zł za kartę zbliżeniową Visa, jeżeli miesięcznie zrobimy sumę łącznych transakcji na 300 zł (inaczej zostanie naliczona opłata 7 zł).

Aby być na bieżąco z innymi promocjami, śledź nasz stronę Zarabiaj na bankach