Wygraj 26 biletów do kina z kartą Simplicity

Simplicity

Bank Handlowy rusza z nową promocją, w której można wygrać atrakcyjne nagrody za założenie karty Simplicity. Jeżeli jesteś kinomaniakiem, warto uważnie przyjrzeć się tej promocji. Dzięki Citi handlowy możesz wygrać nawet 26 biletów do kina Cinema City za założenie i aktywne używanie karty kredytowej Simplicity.

Karta Simplicity – jak ją uzyskać?

Założenie karty jest bardzo proste, aby to zrobić, należy wykonać parę prostych kroków:

 1. Złożyć wniosek dla nowych klientów do 14.05.2019 (do DZIŚ!) roku za pomocą tego linku:provema rynek finansowy
 2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej, a po otrzymaniu karty zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online.
 3. Zarejestrować się do programu Priceless Specials.
 4. Dokonać dowolnych transakcji kartą na min. 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące. Za każdy miesiąc można otrzymać 7000 punktów, co w sumie daje łączną kwotę 21000 punktów, które można wymienić na 26 biletów do Cinema City.

Simplicity – jakie dodatkowe korzyści ma karta?

 • Każdą transakcję na min. 100 zł można rozłożyć na wygodne raty,
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty i więcej,
 • Za transakcje u partnerów Priceless Specials zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody,
 • Ponad 300 rabatów.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13714,88 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 714,88 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 714,88 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1142,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Kto może ubiegać się o kartę kredytową Simplicity?

Podobnie jak w przypadku innych promocji organizowanych przez Citi Handlowy są pewne wymagania co do osoby, która może wziąć udział w promocji:

 • Wiek – minimum 18 lat,
 • Dochód netto – minimum 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnej firmie m.in. 3 miesiące,
 • Dla firm: wiek minimum 18 lat, działalność prowadzona od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.

 

Bank Citi handlowy regularnie tworzy dla klientów nowe promocje. We wcześniejszych artykułach pisaliśmy już o możliwości wygrania smartfona czy uzyskania biletów LiveNation w przedsprzedaży. Śledź naszą stronę Zarabiaj na bankach, aby być na bieżąco z promocjami!