Bank Millenium – odbierz gwarantowane 200 zł. Co należy zrobić, aby zyskać?

Bank Millenium
Bank Millenium

Bank Millenium wprowadził promocję, dzięki której podreperujesz swój budżet domowy.
Mogłoby się wydawać, że oszczędzanie to proces, w którym zmuszeni jesteśmy przez jakiś czas odmawiać sobie pewnych przyjemności, by w późniejszym okresie zaowocowało to inną korzyścią. Wszyscy to znamy – żeby uzbierać na naprawdę dobre wakacje, musimy przez niemalże cały rok odmawiać sobie większości wyjść na miasto czy kupna nowych rzeczy. A samochód? To już oczywiście poważniejszy wydatek, dlatego i poświęcenie musi być większe i bardziej rozłożone w czasie.

Czy aby na pewno? Okazuje się, że oszczędzanie wcale nie musi być tak żmudnym i mozolnym procesem. W oszczędzaniu mogą pomóc nam banki. Jak? Wszystko wskazuje na to, że tak naprawdę to my możemy zacząć zarabiać na bankach, a nie one na nas.

 

Jak zacząć zarabiać na bankach?

Pierwszym omówionym przykładem będzie bank Millenium i oferowane przez niego konto osobiste 360°. Zarabianie na bankach jest niczym innym, jak korzystaniem z oferowanych przez nie promocji. W tym przypadku nowemu klientowi przyznaje się 200 zł, jeżeli założy konto w banku Millenium i spełni warunki. Dzięki temu spragniony wakacji przeciętny Kowalski dołoży do swojego urlopu kolejną kwotę, która zacznie przeobrażać jego marzenia w plany. Jak wygląda to w praktyce?

Bank Millenium – kto może wziąć udział w promocji?

Bank oferuje premię w wysokości 200 zł osobom, które spełniają poniższe warunki:

 • W momencie składania wniosku nie były klientami banku,
 • Wcześniej nie brały udziału w akcji promocyjnych czy sprzedażowych Banku Millenium,
 • Ukończyły 18 rok życia,
 • Posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • Nie są pracownikami Banku.

Co należy zrobić, aby zyskać pieniądze?

Aby uzyskać 200 zł od banku, należy założyć konto przez ten link do dnia 25 marca 2019 roku. Następnie do 31 marca 2019 roku podpisać umowę w oddziale banku o konto i kartę płatniczą, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Kiedy bank przyzna nam pieniądze?

 • Jeśli do 31 marca 2019 roku aktywujemy aplikację mobilną banku Millenium,
 • W każdym z 3 miesięcy – tj. w kwietniu, maju i czerwcu – uzyskamy na rachunek wpływy na łączną kwotę 1000 zł (mogą to być natomiast wpływy z Twojego innego konta),
 • W każdym z tych 3 miesięcy dokonamy choć jednej płatności kartą lub BLIKIEM.

Jeżeli powyższe 3 warunki zostaną spełnione, po zakończonej promocji (do 16 lipca 2019 roku) bank zrobi nam przelew na kwotę 200 zł.

provema rynek finansowy


Jakie inne korzyści oferuje bank poza promocją?

Dzięki pieniądzom możemy zarabiać na bankach, ale jakie korzyści może nam dać otwarcie konta w Millenium? Oprócz przyznawanych 200 zł są też inne zalety założenia takiego konta:

 • Przede wszystkim jest to konto bezpłatne – klient nie ponosi żadnych opłat za otwarcie konta, za wydanie karty, przelewy internetowe czy wypłaty z bankomatów Millenium,
 • 0 zł/ 7 zł to łączna opłata za kartę. Nie ponosimy żadnych kosztów, jeżeli choć raz w miesiącu uzyskamy wpływy w wysokości 1000 zł i zrobimy jedną płatność kartą. Przez 2 miesiące karta jest całkowicie bezpłatna.
 • 0 zł/ 8 zł za prowadzenie konta – podobnie jak w przypadku karty, opłata nie jest naliczana, jeżeli zrobi się jedną płatność kartą w miesiącu i uzyska wpływ 1000 zł.
 • 1 zł/ 5 zł za wypłaty z bankomatów – 1 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash oraz Santander (BZ WBK), 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów – żadne opłaty nie są pobierane przez 2 pierwsze miesiące obowiązywania umowy, a później pod warunkiem wpływu na konto min. 1 000 zł miesięcznie oraz po wykonaniu min. 1 płatności kartą.

Założenie konta w Millenium to również dostęp do konta przez Internet 24/7 i nowoczesna aplikacja mobilna,


Podsumowując

Dzięki bankowi Millenium za założenie korzystnego, darmowego konta i spełnienie prostych warunków możemy uzyskać aż 200 zł. A jak wyglądają inne promocje? Czy na innych bankach też można zarabiać? O tym już w następnym artykule.

Szukaj innych okazji na naszej stronie Zarabiaj na bankach