Zyskaj 400 zł na zakupy od banku BNP Paribas!

Zyskaj 400 zł na zakupy

Zyskaj 400 zł na zakupy dzięki promocji banku BNP Paribas. Tym razem uzyskaną premię za założenie karty kredytowej będziesz mógł wydać w takich miejscach, jak: Empik, Allegro, Douglas, RTV Euro AGD. Jakie są warunki uzyskania środków?


Kto może wziąć udział w promocji?

Bank BNP Paribas kieruje swoją promocję dla osób, które:

  • W okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę, nie miały zawartej umowy o kartę z Bankiem,
  • W okresie do koca Okresu Sprzedaży Premiowej nie rozwiązały, nie wypowiedziały ani nie złożyły oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy o kartę,
  • Nie są pracownikami Banku lub spółki grupy kapitałowej.

Zyskaj 400 zł na zakupy – to proste!

Zasady promocji są proste. Uczestnik otrzyma po jednej nagrodzie za każdy miesiąc, jeśli dokona transakcji kartą wartości wynoszącej 1000 zł lub więcej w miesiącu.
Za transakcje kartą bank uważa wypłaty z bankomatów lub płatności dokonane kartą kredytową w placówkach handlowo-usługowych.

Aby wziąć udział w promocji, kliknij w poniższy przycisk:

provema rynek finansowy

Nagroda zostanie przekazana wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie warunki zostaną spełnione. Brak spełnienia warunków np. w jednym miesiącu nie pozbawia uczestnika promocji prawa do otrzymania nagrody za inne miesiące, w których je spełnił.
Maksymalnie do otrzymania są jednak 4 nagrody – po jednej na każdy miesiąc kalendarzowy. Vouchery o wartości 100 zł każdy można wykorzystać w takich sklepach, jak: Empik, RTV Euro AGD, Allegro i Douglas. Można z nich skorzystać do 21.05.2020 r.

Pierwsza nagroda uczestnik uzyska w miesiącu następującym po tym, w którym zawarto umowę.

Jak odebrać nagrodę?

Odebranie nagrody następuje poprzez stronę mambonus.pl. Odebranie nagrody będzie możliwe w ciągu 7 dni od jej przyznania przez Bank.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja organizowana przez Bank BNP Paribas trwa do osiągnięcia 6000 uczestników, jednak nie dłużej, niż do dnia 31.08.2019 r. Warto się pospieszyć, zanim będzie za późno!

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi promocjami bankowymi śledź również naszą stronę: https://www.rynekfinansowy.info/kategoria/najlepsze-promocje/