Opoqa Finance – nowy wymiar pożyczania

opoqa.pl

Opoqa Finance to firma, podchodząca do pożyczek w inny sposób. Większość pożyczkodawców prosi swoich klientów o dokonanie symulacji długu przed złożeniem wniosku pożyczkowego. Opoqa Finance proponuje klientowi odwrotny sposób postępowania – wypełniasz wniosek, weryfikujesz swoją historię bankową, a pożyczkodawca na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji zwraca Ci informację o tym jakie pożyczki są dla Ciebie dostępne. Ciekawe?

Czy to podejście może się sprawdzić?

Opoqa Finance wykorzystuje weryfikację wnioskodawcy na podstawie historii konta udostępnionej przez klienta lub poprzez system weryfikacyjny KONTOMATIK. Takie podejście może być bardzo pożytecznie, jeżeli chodzi o udzielanie pożyczek. Dokładne sprawdzanie (zarówno w bazach dłużników, w stylu BIK czy ERIF, jak i sprawdzanie historii konta) może odstraszać na pierwszy rzut oka. Jednak niewątpliwym plusem takiej kolejności weryfikacji jest drastyczne zmniejszenie ryzyka związanego z otrzymaniem pożyczki, która może przerosnąć potencjał finansowy klienta.

Mówiąc prościej – nie istnieje możliwość otrzymania długu, który jest dla Ciebie zbyt duży. Zwiększa to drastycznie prawdopodobieństwo spłaty długów w terminie, a więc pozwala klientowi oszczędzić nerwy i często fizyczne pieniądze.

W Opoqa Finance można otrzymać pożyczkę w wysokości od 200 do 6000 zł na 30 dni.

Pożyczka w Opoqa Finace – warunki

Aby otrzymać pożyczkę w Opoqa Finance, należy spełnić następujące warunki:

 1. Mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 75 lat.
 2. Być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Posiadać dowód osobisty.
 4. Nie posiadać negatywnego wpisu w bazach danych dłużników z tytułu nieterminowego regulowania zaległości.
 5. Posiadać konto bankowe.
 6. Posiadać aktywy numer telefonu.
 7. Założyć konto w systemie Opoqa Finance w Opoqa.pl

Pożyczka w Opoqa Finance – jak złożyć wniosek?

Aby wnioskować o pożyczkę w Opoqa Finance należy:

 1. Na stronie głównej Opoqa Financekliknij przycisk Sprawdź.
 2. Wypełnij formularz kontaktowy, do którego zostaniesz przekierowany.
 3. Zaznacz odpowiednie zgody – między innymi, jeżeli chcesz aby Twoje dane finansowe zostały sprawdzone automatycznie, wyraź zgodę na weryfikację za pomocą KONTOMATIK.
 4. Potwierdź metodę weryfikacji danych.
 5. Sprawdź jakie możliwości pożyczkowe otrzymałeś.
 6. Zaloguj się na swoje konto i wybierz kwotę oraz czas pożyczki z dostępnego zakresu.
 7. Czekaj na przelew.

opoqa rynek finansowy

Dokumentacja

Ramowa umowa pożyczki oraz tabela opłat i prowizji >>

 

Polecane produkty

Doskonała wiadomość dla osób od dłuższego czasu ubiegających się o pożyczkę. Nowy serwis PożyczkaCity wychodzi na wprost wymaganiom swoich klientów, oferując im uzyskanie szybkiej pożyczki online bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu. Sprawdź na jakich warunkach można ubiegać się o kredyt. Pożyczka City – atrakcyjna chwilówka dla zabieganych PożyczkaCity […]

Provident

Provident to klasyka wśród polskich pożyczkodawców. Firma istnieje już 21 lat – od 1997 roku. Oferuje kilka rodzajów produktów (zarówno pożyczki, jak i pakiety ubezpieczeniowe). Provident to dobra alternatywa dla pożyczek i niskich kredytów bankowych. Sprawdź na czym polega pożyczka w Providencie Provident – Informacje ogólne Provident oferuje zarówno pożyczki […]