Santander Bank Polska: Nawet 530 zł do zgarnięcia w nowej promocji!

“Konto jakie chcę” jest jednym z najczęściej i najchętniej zakładanych kont przez Polaków. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem konta osobistego, skorzystaj z promocji Santander Banku. Dzięki założeniu tam rachunku możesz zyskać spore bonusy; między innymi 300 zł zwrotu za rachunki, 150 zł premii za wynagrodzenia… w sumie czeka na Ciebie aż 530 zł!
Jeżeli przyda Ci się dodatkowa gotówka lub szukasz łatwego w prowadzeniu rachunku bankowego, warto przyjrzeć się tej ofercie.

Konto Jakie Chcę – kto może wziąć udział w promocji?

Zanim zdecydujesz się na udział w promocji Santander Banku, przyjrzyj się warunkom, jakie trzeba spełnić. Upewnij się, że:

 1. Od 1.11.2018 roku nie byłeś klientem banku – promocja ta jest bowiem skierowana tylko do nowych klientów.

Jakie dodatkowe korzyści oferuje Santander Bank Polska?

Oprócz premii pieniężnej Santander Bank Polska obfituje w wiele innych korzyści. Sprawdź, dlaczego warto zastanowić się głębiej nad tym produktem.

 • Przede wszystkim 0 zł za:
  • otwarcie rachunku i jego prowadzenie,
  • wypłaty z bankomatów Santander Bank Polska,
  • przelewy online i przelewy natychmiastowe online,
  • za użytkowanie karty, przy min. 5 transakcjach bezgotówkowych (bądź stała opłata w wysokości 3 zł miesięcznie);
 • 5/7 zł – za wypłatę z bankomatów innych operatorów/darmowy pakiet wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 9/10 zł – pakiet darmowych wypłat za granicą/wypłata w bankomacie za granicą.

provema rynek finansowy

Konto Jakie Chcę – jak zdobyć 530 zł?

Warunki w tej promocji są naprawdę proste do spełnienia – tym bardziej powinieneś wziąć w niej udział! 🙂 Sprawdź, jak spełnić wszystkie warunki. Upewnij się, że lista zadań, którą opisujemy poniżej, została przez Ciebie wykonana:

 1. Jak zyskać 150 zł?

  150 zł zyskujesz, składając wniosek oraz podpisując umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą do konta oraz usługami Santander online.
  Aby uzyskać premię złóż dyspozycję przelewu wynagrodzenia na Konto Jakie chce w bankowości internetowej Santandera. Jeżeli przez trzy kolejne miesiące otrzymasz wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł, to za każdy miesiąc spełnienia warunku otrzymasz 50 zł – w sumie przez te 3 miesiące możesz uzbierać aż 150 zł! Nagroda wypłacana jest w maju 2020 roku.

 2. Dodatkowe 80 zł – jak je zyskać?

  Możesz polecić Konto Jakie Chcę swoim znajomym lub rodzinie, zyskując dzięki temu dodatkową premię. Jeżeli polecisz komuś konto w Santander Banku wystarczy, że przy składaniu wniosku poda specjalny kod polecający i wyrazi zgodę na marketing. Następnie ta osoba powinna minimum raz zalogować się do bankowości internetowej i zapłacić kartą do konta lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

 3. Zwrot za rachunki aż do 300 zł!

  Dokonuj opłat z Konta Jakie chcę, dostarcz potwierdzenie zapłaty rachunków do banku i ciesz się zwrotem wartości opłaconych rachunków. W skali roku można zyskać aż 300zł!

   

 4. 1,5% na koncie oszczędnościowym

  Włącz usługę konta osobistego w bankowości elektronicznej i ustaw zlecenie stałe na min. 20 zł miesięcznie i zyskaj 1,5 oprocentowanie.

provema rynek finansowy

Jak widzisz, warunki są naprawdę bardzo korzystne! Załóż “Konto Jakie Chcę” jeszcze dziś!

Jeśli chcesz być na bieżąco z ofertami bankowymi, śledź naszą zakładkę “Zarabiaj na bankach”.